Επιθετικά η Χέλσινγκφορς

Τριάδα επιλογών από τις σκανδιναβικές χώρες.

Kαλημέρα σε όλους! Τα σκανδιναβικά παιχνίδια ξεχωρίζουν από το μενού της Κυριακής και η στήλη ξεκινάει από τη Φινλανδία, όπου η Χέλσινγκφορς φιλοξενείται από την Κουόπιο.

Επιθετικά παίζει το τελευταίο διάστημα η Χέλσινγκφορς, ενώ θετικά στοιχεία δείχνει στο εκτελεστικό κομμάτι και η Κουόπιο. Οι γηπεδούχοι επιβεβαίωσαν το over 1.5 ημιχρόνου και στα δύο τελευταία παιχνίδια τους ανεξαρτήτως έδρας, ενώ οι φιλοξενούμενοι στο πιο πρόσφατο παιχνίδι και στη νίκη 3-0 επί της Κέμι Κινγκς. Επιλογή θα αποτελέσει και στο αυτό το παιχνίδι το συγκεκριμένο ειδικό.

Ακολουθήστε το bxpbet.com στο Twitter

Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το μενού στη Σουηδία. Η Ελφσμπουργκ υποδέχεται τη Χάμαρπι, με τις δύο ομάδες να πατάνε πολύ καλά το τελευταίο διάστημα. Στην παρούσα φάση οι γηπεδούχοι δείχνουν σε καλύτερη κατάσταση, πιο αποτελεσματικοί εντός έδρας, ενώ εμφάνισαν τον άσο στο πρώτο μέρος στα 4/7 εντός έδρας παιχνίδια τους. Κακή παράδοση εκεί για τη Χάμαρμπι. Πιθανός άσος από το πρώτο μέρος.

Γιόνσεπινγκ και Χάκεν δεν δείχνουν σε καλό μομέντουμ, η πρώτη αγνοεί τη νίκη στα έξι τελευταία, η δεύτερη σκόραρε μόλις δύο φορές στα πιο πρόσφατα πέντε ματς. Τα 4/6 εκτός έδρας παιχνίδια της Χάκεν ήταν ισόπαλα στο πρώτο κομμάτι. Πάμε στο «Χ» στο πρώτο 45λεπτο.