ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 21 8 7 0 1 3 5 26-8 12 4 4 0 0 2 2 10-2 9 4 3 0 1 1 3 16-6
2. ΑΓΙΑΞ 16 8 5 1 2 2 6 19-6 9 4 3 0 1 0 4 11-3 7 4 2 1 1 2 2 8-3
3. ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ 16 8 5 1 2 4 4 16-6 7 4 2 1 1 2 2 7-3 9 4 3 0 1 2 2 9-3
4. ΦΙΤΕΣΕ 15 8 4 3 1 3 5 16-8 5 4 1 2 1 2 2 7-5 10 4 3 1 0 1 3 9-3
5. ΤΣΒΟΛΕ 15 8 4 3 1 4 4 13-10 12 4 4 0 0 1 3 11-5 3 4 0 3 1 3 1 2-5
6. ΧΕΡΕΝΦΕΝ 14 8 4 2 2 2 6 13-14 4 3 1 1 1 2 1 3-5 10 5 3 1 1 0 5 10-9
7. ΑΛΚΜΑΑΡ 13 8 4 1 3 4 4 11-12 6 4 2 0 2 2 2 4-7 7 4 2 1 1 2 2 7-5
8. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 13 8 4 1 3 3 5 13-15 9 4 3 0 1 2 2 8-8 4 4 1 1 2 1 3 5-7
9. ΦΕΝΛΟ 12 8 3 3 2 5 3 12-11 4 4 1 1 2 2 2 6-8 8 4 2 2 0 3 1 6-3
10. ΕΞΕΛΣΙΟΡ 10 8 3 1 4 3 5 9-12 0 4 0 0 4 2 2 1-8 10 4 3 1 0 1 3 8-4
11. ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ 10 8 3 1 4 4 4 7-11 4 5 1 1 3 2 3 4-8 6 3 2 0 1 2 1 3-3
12. ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ 9 8 2 3 3 3 5 12-14 9 5 2 3 0 3 2 8-6 0 3 0 0 3 0 3 4-8
13. ΧΕΡΑΚΛΕΣ 9 8 2 3 3 2 6 12-14 8 5 2 2 1 1 4 9-9 1 3 0 1 2 1 2 3-5
14. ΜΠΡΕΝΤΑ 7 8 2 1 5 3 5 9-15 4 4 1 1 2 1 3 5-8 3 4 1 0 3 2 2 4-7
15. ΤΒΕΝΤΕ 6 8 2 0 6 3 5 9-12 6 3 2 0 1 0 3 7-3 0 5 0 0 5 3 2 2-9
16. ΡΟΝΤΑ 6 8 2 0 6 3 5 8-17 3 3 1 0 2 1 2 3-6 3 5 1 0 4 2 3 5-11
17. ΒΙΛΕΜ 6 8 2 0 6 1 7 9-19 3 4 1 0 3 0 4 6-7 3 4 1 0 3 1 3 3-12
18. ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 5 8 1 2 5 4 4 5-15 4 4 1 1 2 3 1 3-5 1 4 0 1 3 1 3 2-10

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΑΓΙΑΞ 17 8 5 2 1 8 0 6-2 9 4 3 0 1 4 0 3-2 8 4 2 2 0 4 0 3-0
2. ΦΙΤΕΣΕ 15 8 4 3 1 7 1 7-1 5 4 1 2 1 3 1 3-1 10 4 3 1 0 4 0 4-0
3. ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ 14 8 4 2 2 5 3 12-3 5 4 1 2 1 3 1 5-2 9 4 3 0 1 2 2 7-1
4. ΑΛΚΜΑΑΡ 14 8 4 2 2 7 1 5-6 4 4 1 1 2 3 1 1-5 10 4 3 1 0 4 0 4-1
5. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 13 8 3 4 1 7 1 8-6 8 4 2 2 0 4 0 4-1 5 4 1 2 1 3 1 4-5
6. ΤΣΒΟΛΕ 13 8 3 4 1 8 0 6-4 8 4 2 2 0 4 0 4-2 5 4 1 2 1 4 0 2-2
7. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 13 8 4 1 3 5 3 7-8 9 4 3 0 1 2 2 6-3 4 4 1 1 2 3 1 1-5
8. ΦΕΝΛΟ 12 8 3 3 2 8 0 5-3 5 4 1 2 1 4 0 2-2 7 4 2 1 1 4 0 3-1
9. ΕΞΕΛΣΙΟΡ 11 8 3 2 3 8 0 6-5 3 4 1 0 3 4 0 1-3 8 4 2 2 0 4 0 5-2
10. ΜΠΡΕΝΤΑ 11 8 2 5 1 7 1 3-4 6 4 1 3 0 4 0 2-1 5 4 1 2 1 3 1 1-3
11. ΤΒΕΝΤΕ 9 8 2 3 3 7 1 6-6 6 3 2 0 1 2 1 4-2 3 5 0 3 2 5 0 2-4
12. ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ 9 8 2 3 3 8 0 4-5 7 5 2 1 2 5 0 3-3 2 3 0 2 1 3 0 1-2
13. ΧΕΡΕΝΦΕΝ 8 8 2 2 4 7 1 6-7 3 3 1 0 2 3 0 2-3 5 5 1 2 2 4 1 4-4
14. ΡΟΝΤΑ 8 8 2 2 4 7 1 5-8 1 3 0 1 2 2 1 1-4 7 5 2 1 2 5 0 4-4
15. ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ 7 8 1 4 3 8 0 2-4 3 5 0 3 2 5 0 1-3 4 3 1 1 1 3 0 1-1
16. ΧΕΡΑΚΛΕΣ 6 8 1 3 4 7 1 2-7 3 5 0 3 2 4 1 1-5 3 3 1 0 2 3 0 1-2
17. ΒΙΛΕΜ 6 8 1 3 4 6 2 5-11 2 4 0 2 2 4 0 2-4 4 4 1 1 2 2 2 3-7
18. ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 5 8 1 2 5 8 0 2-7 4 4 1 1 2 4 0 2-4 1 4 0 1 3 4 0 0-3

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/10/2017 ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ - ΒΙΛΕΜ - -
- 21/10/2017 ΜΠΡΕΝΤΑ - ΤΣΒΟΛΕ - -
- 21/10/2017 ΕΞΕΛΣΙΟΡ - ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. - -
- 21/10/2017 ΦΕΝΛΟ - ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ - -
- 21/10/2017 ΤΒΕΝΤΕ - ΡΟΝΤΑ - -
- 22/10/2017 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΧΕΡΑΚΛΕΣ - -
- 22/10/2017 ΑΛΚΜΑΑΡ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ - -
- 22/10/2017 ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΑΓΙΑΞ - -
- 22/10/2017 ΧΕΡΕΝΦΕΝ - ΦΙΤΕΣΕ - -

Under/Over Αγωνιστικής