ΣΟΥΗΔΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΧΑΜΑΡΜΠΙ 12 4 4 0 0 0 4 11-3 9 3 3 0 0 0 3 9-2 3 1 1 0 0 0 1 2-1
2. ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ 8 4 2 2 0 4 0 6-2 6 2 2 0 0 2 0 4-0 2 2 0 2 0 2 0 2-2
3. ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ 7 4 2 1 1 1 3 7-5 6 2 2 0 0 0 2 5-2 1 2 0 1 1 1 1 2-3
4. ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ 7 4 2 1 1 3 1 5-3 4 2 1 1 0 1 1 4-1 3 2 1 0 1 2 0 1-2
5. ΧΑΚΕΝ 7 4 2 1 1 3 1 4-2 6 2 2 0 0 1 1 4-0 1 2 0 1 1 2 0 0-2
6. ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ 6 4 2 0 2 1 3 6-5 3 2 1 0 1 1 1 2-2 3 2 1 0 1 0 2 4-3
7. ΕΡΕΜΠΡΟ 6 4 1 3 0 3 1 4-3 2 2 0 2 0 2 0 2-2 4 2 1 1 0 1 1 2-1
8. ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ 5 3 1 2 0 2 1 3-2 5 3 1 2 0 2 1 3-2 0 0 0 0 0 0 0 0-0
9. ΜΑΛΜΕ 5 4 1 2 1 1 3 5-7 1 1 0 1 0 1 0 1-1 4 3 1 1 1 0 3 4-6
10. ΣΙΡΙΟΥΣ 4 3 1 1 1 2 1 2-3 1 1 0 1 0 1 0 0-0 3 2 1 0 1 1 1 2-3
11. ΚΑΛΜΑΡ 4 4 1 1 2 3 1 3-5 4 2 1 1 0 2 0 2-1 0 2 0 0 2 1 1 1-4
12. ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ 4 4 1 1 2 2 2 3-6 3 2 1 0 1 1 1 2-2 1 2 0 1 1 1 1 1-4
13. ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ 3 4 1 0 3 3 1 3-4 0 2 0 0 2 1 1 1-3 3 2 1 0 1 2 0 2-1
14. ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ 3 4 1 0 3 2 2 3-6 3 1 1 0 0 0 1 3-0 0 3 0 0 3 2 1 0-6
15. ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ 3 4 1 0 3 2 2 3-8 3 2 1 0 1 2 0 2-2 0 2 0 0 2 0 2 1-6
16. ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ 1 4 0 1 3 2 2 3-7 0 2 0 0 2 0 2 2-5 1 2 0 1 1 2 0 1-2

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΧΑΜΑΡΜΠΙ 10 4 3 1 0 4 0 4-0 9 3 3 0 0 3 0 4-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0
2. ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ 7 4 2 1 1 4 0 3-2 6 2 2 0 0 2 0 2-0 1 2 0 1 1 2 0 1-2
3. ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ 7 4 2 1 1 4 0 2-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0 3 2 1 0 1 2 0 1-1
4. ΜΑΛΜΕ 6 4 1 3 0 3 1 3-2 1 1 0 1 0 1 0 1-1 5 3 1 2 0 2 1 2-1
5. ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ 6 4 1 3 0 4 0 2-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0 2 2 0 2 0 2 0 1-1
6. ΕΡΕΜΠΡΟ 6 4 1 3 0 4 0 2-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0 2 2 0 2 0 2 0 1-1
7. ΚΑΛΜΑΡ 5 4 1 2 1 4 0 2-2 3 2 1 0 1 2 0 1-1 2 2 0 2 0 2 0 1-1
8. ΧΑΚΕΝ 5 4 1 2 1 4 0 1-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0 1 2 0 1 1 2 0 0-1
9. ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ 5 4 1 2 1 4 0 2-3 4 2 1 1 0 2 0 2-1 1 2 0 1 1 2 0 0-2
10. ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ 4 4 1 1 2 4 0 1-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1 3 2 1 0 1 2 0 1-1
11. ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ 4 4 1 1 2 4 0 1-2 4 2 1 1 0 2 0 1-0 0 2 0 0 2 2 0 0-2
12. ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ 3 3 0 3 0 3 0 0-0 3 3 0 3 0 3 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
13. ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ 3 4 0 3 1 4 0 2-3 2 2 0 2 0 2 0 2-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1
14. ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ 3 4 1 0 3 4 0 1-3 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 3 0 0 3 3 0 0-3
15. ΣΙΡΙΟΥΣ 2 3 0 2 1 3 0 0-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 2 0 1 1 2 0 0-1
16. ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ 2 4 0 2 2 3 1 1-3 1 2 0 1 1 1 1 1-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1

Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 21/04/2018 ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ - ΕΡΕΜΠΡΟ - -
- 22/04/2018 ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ - ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ - -
- 22/04/2018 ΧΑΚΕΝ - ΧΑΜΑΡΜΠΙ - -
- 22/04/2018 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ - -
- 22/04/2018 ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ - ΚΑΛΜΑΡ - -
- 23/04/2018 ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ - ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ - -
- 23/04/2018 ΜΑΛΜΕ - ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ - -
- 23/04/2018 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ - ΣΙΡΙΟΥΣ - -

Under/Over Αγωνιστικής