ΔΑΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ 18 7 6 0 1 2 5 16-8 12 4 4 0 0 1 3 11-4 6 3 2 0 1 1 2 5-4
2. ΧΟΜΠΡΟ 14 7 4 2 1 3 4 12-5 7 3 2 1 0 2 1 5-1 7 4 2 1 1 1 3 7-4
3. ΡΑΝΤΕΡΣ 13 7 4 1 2 5 2 8-7 6 3 2 0 1 2 1 3-3 7 4 2 1 1 3 1 5-4
4. ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ 13 7 4 1 2 1 6 11-11 6 3 2 0 1 0 3 6-7 7 4 2 1 1 1 3 5-4
5. ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ 10 7 2 4 1 5 2 8-6 7 4 2 1 1 3 1 5-3 3 3 0 3 0 2 1 3-3
6. ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ 10 7 3 1 3 5 2 9-8 7 4 2 1 1 4 0 5-3 3 3 1 0 2 1 2 4-5
7. ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ 8 7 2 2 3 3 4 6-9 3 3 1 0 2 0 3 3-6 5 4 1 2 1 3 1 3-3
8. ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ 7 7 1 4 2 6 1 6-8 3 4 0 3 1 3 1 3-5 4 3 1 1 1 3 0 3-3
9. ΒΕΣΤΣΑΕΛΑΝΤ 7 7 2 1 4 2 5 10-13 7 3 2 1 0 1 2 7-3 0 4 0 0 4 1 3 3-10
10. ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ 6 7 1 3 3 5 2 7-8 5 4 1 2 1 3 1 4-2 1 3 0 1 2 2 1 3-6
11. ΟΝΤΕΝΣΕ 5 7 1 2 4 4 3 8-11 1 3 0 1 2 2 1 2-4 4 4 1 1 2 2 2 6-7
12. ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 3 7 0 3 4 5 2 3-10 2 4 0 2 2 2 2 3-6 1 3 0 1 2 3 0 0-4

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΧΟΜΠΡΟ 15 7 4 3 0 7 0 7-2 7 3 2 1 0 3 0 3-0 8 4 2 2 0 4 0 4-2
2. ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ 14 7 4 2 1 7 0 4-1 9 4 3 0 1 4 0 3-1 5 3 1 2 0 3 0 1-0
3. ΒΕΣΤΣΑΕΛΑΝΤ 13 7 4 1 2 6 1 7-5 9 3 3 0 0 3 0 5-0 4 4 1 1 2 3 1 2-5
4. ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ 11 7 3 2 2 6 1 4-3 10 4 3 1 0 4 0 3-0 1 3 0 1 2 2 1 1-3
5. ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 10 7 2 4 1 6 1 3-2 8 4 2 2 0 3 1 3-1 2 3 0 2 1 3 0 0-1
6. ΡΑΝΤΕΡΣ 9 7 2 3 2 7 0 3-3 2 3 0 2 1 3 0 1-2 7 4 2 1 1 4 0 2-1
7. ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ 8 7 1 5 1 7 0 2-2 5 4 1 2 1 4 0 2-2 3 3 0 3 0 3 0 0-0
8. ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ 8 7 2 2 3 7 0 2-4 4 3 1 1 1 3 0 1-1 4 4 1 1 2 4 0 1-3
9. ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ 6 7 1 3 3 7 0 2-3 6 4 1 3 0 4 0 2-0 0 3 0 0 3 3 0 0-3
10. ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ 6 7 1 3 3 7 0 1-3 5 4 1 2 1 4 0 1-1 1 3 0 1 2 3 0 0-2
11. ΟΝΤΕΝΣΕ 6 7 2 0 5 7 0 2-6 3 3 1 0 2 3 0 1-2 3 4 1 0 3 4 0 1-4
12. ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ 5 7 1 2 4 6 1 2-5 4 3 1 1 1 2 1 2-2 1 4 0 1 3 4 0 0-3

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 19/09/2014 ΡΑΝΤΕΡΣ - ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ - -
- 20/09/2014 ΧΟΜΠΡΟ - ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ - -
- 21/09/2014 ΟΝΤΕΝΣΕ - ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ - -
- 21/09/2014 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ - -
- 21/09/2014 ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ - ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ - -
- 22/09/2014 ΒΕΣΤΣΑΕΛΑΝΤ - ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ - -

Under/Over Αγωνιστικής