ΕΛΒΕΤΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑ 56 21 18 2 1 4 17 59-18 31 11 10 1 0 2 9 34-7 25 10 8 1 1 2 8 25-11
2. ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ 39 21 11 6 4 4 17 48-31 26 11 8 2 1 0 11 37-15 13 10 3 4 3 4 6 11-16
3. ΣΙΟΝ 35 21 11 2 8 4 17 44-36 22 10 7 1 2 2 8 24-13 13 11 4 1 6 2 9 20-23
4. ΛΟΥΚΕΡΝΗ 34 21 10 4 7 1 20 45-39 21 11 6 3 2 1 10 27-16 13 10 4 1 5 0 10 18-23
5. ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ 26 21 7 5 9 9 12 25-31 16 10 5 1 4 5 5 12-12 10 11 2 4 5 4 7 13-19
6. ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ 22 21 6 4 11 8 13 26-37 18 11 5 3 3 6 5 16-12 4 10 1 1 8 2 8 10-25
7. ΛΟΥΓΚΑΝΟ 22 21 5 7 9 8 13 27-40 13 10 3 4 3 5 5 15-12 9 11 2 3 6 3 8 12-28
8. ΤΟΥΝ 20 21 4 8 9 10 11 25-37 8 10 2 2 6 3 7 12-19 12 11 2 6 3 7 4 13-18
9. ΛΩΖΑΝΝΗ 19 21 5 4 12 7 14 38-44 11 10 3 2 5 2 8 23-20 8 11 2 2 7 5 6 15-24
10. ΒΑΝΤΟΥΖ 18 21 4 6 11 9 12 25-49 11 11 2 5 4 6 5 16-20 7 10 2 1 7 3 7 9-29

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΙΟΝ 41 21 13 2 6 17 4 21-13 19 10 6 1 3 8 2 10-4 22 11 7 1 3 9 2 11-9
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑ 35 21 10 5 6 15 6 23-11 20 11 6 2 3 8 3 12-5 15 10 4 3 3 7 3 11-6
3. ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ 33 21 8 9 4 18 3 18-11 26 11 8 2 1 9 2 16-5 7 10 0 7 3 9 1 2-6
4. ΛΩΖΑΝΝΗ 33 21 8 9 4 15 6 18-12 18 10 5 3 2 6 4 12-6 15 11 3 6 2 9 2 6-6
5. ΛΟΥΚΕΡΝΗ 33 21 10 3 8 17 4 18-14 25 11 8 1 2 9 2 13-5 8 10 2 2 6 8 2 5-9
6. ΤΟΥΝ 26 21 5 11 5 19 2 10-13 10 10 1 7 2 9 1 3-7 16 11 4 4 3 10 1 7-6
7. ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ 22 21 6 4 11 18 3 11-21 17 11 5 2 4 10 1 7-7 5 10 1 2 7 8 2 4-14
8. ΛΟΥΓΚΑΝΟ 21 21 4 9 8 18 3 8-15 15 10 3 6 1 10 0 6-2 6 11 1 3 7 8 3 2-13
9. ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ 18 21 2 12 7 21 0 6-11 9 10 1 6 3 10 0 2-4 9 11 1 6 4 11 0 4-7
10. ΒΑΝΤΟΥΖ 18 21 4 6 11 18 3 7-19 11 11 2 5 4 9 2 5-9 7 10 2 1 7 9 1 2-10

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 25/02/2017 ΤΟΥΝ - ΒΑΝΤΟΥΖ - -
- 25/02/2017 ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ - -
- 26/02/2017 ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΛΟΥΚΕΡΝΗ - -
- 26/02/2017 ΛΩΖΑΝΝΗ - ΣΙΟΝ - -
- 26/02/2017 ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ - ΛΟΥΓΚΑΝΟ - -

Under/Over Αγωνιστικής