ΑΥΣΤΡΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ 44 19 14 2 3 5 14 39-23 26 10 8 2 0 4 6 22-8 18 9 6 0 3 1 8 17-15
2. ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 42 19 12 6 1 10 9 40-14 21 9 6 3 0 4 5 24-6 21 10 6 3 1 6 4 16-8
3. ΡΑΠΙΝΤ Β. 31 19 8 7 4 7 12 30-24 15 10 4 3 3 3 7 17-15 16 9 4 4 1 4 5 13-9
4. ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ. 28 19 8 4 7 7 12 32-33 20 9 6 2 1 4 5 18-9 8 10 2 2 6 3 7 14-24
5. ΛΙΝΤΣΕΡ 26 19 7 5 7 10 9 25-23 18 10 5 3 2 3 7 17-11 8 9 2 2 5 7 2 8-12
6. ΑΛΤΑΧ 25 19 7 4 8 9 10 23-25 17 10 5 2 3 3 7 18-13 8 9 2 2 5 6 3 5-12
7. ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. 23 19 6 5 8 7 12 29-29 11 9 3 2 4 4 5 17-14 12 10 3 3 4 3 7 12-15
8. ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ 18 19 4 6 9 9 10 21-32 10 9 3 1 5 5 4 8-15 8 10 1 5 4 4 6 13-17
9. ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ 16 19 3 7 9 11 8 16-25 13 10 3 4 3 7 3 8-9 3 9 0 3 6 4 5 8-16
10. ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ 7 19 1 4 14 9 10 13-40 6 9 1 3 5 5 4 5-14 1 10 0 1 9 4 6 8-26

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΡΑΠΙΝΤ Β. 35 19 9 8 2 18 1 13-4 21 10 6 3 1 9 1 8-3 14 9 3 5 1 9 0 5-1
2. ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 33 19 7 12 0 18 1 16-5 21 9 6 3 0 8 1 10-0 12 10 1 9 0 10 0 6-5
3. ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ 31 19 8 7 4 14 5 19-13 17 10 4 5 1 7 3 12-6 14 9 4 2 3 7 2 7-7
4. ΑΛΤΑΧ 30 19 7 9 3 18 1 10-6 21 10 6 3 1 10 0 8-2 9 9 1 6 2 8 1 2-4
5. ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ. 23 19 5 8 6 15 4 14-15 11 9 2 5 2 7 2 7-5 12 10 3 3 4 8 2 7-10
6. ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. 23 19 5 8 6 18 1 8-10 11 9 2 5 2 8 1 4-4 12 10 3 3 4 10 0 4-6
7. ΛΙΝΤΣΕΡ 20 19 3 11 5 16 3 12-15 14 10 3 5 2 8 2 9-9 6 9 0 6 3 8 1 3-6
8. ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ 16 19 3 7 9 16 3 8-17 6 9 0 6 3 9 0 1-7 10 10 3 1 6 7 3 7-10
9. ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ 15 19 2 9 8 17 2 7-15 9 9 2 3 4 8 1 4-8 6 10 0 6 4 9 1 3-7
10. ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ 14 19 1 11 7 18 1 3-10 10 10 1 7 2 10 0 1-2 4 9 0 4 5 8 1 2-8

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 16/12/2017 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΙΝΤΣΕΡ - -
- 16/12/2017 ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ - -
- 16/12/2017 ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ - ΡΑΠΙΝΤ Β. - -
- 16/12/2017 ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ. - ΑΛΤΑΧ - -
- 17/12/2017 ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. - ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - -

Under/Over Αγωνιστικής