ΑΥΣΤΡΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 34 15 10 4 1 7 8 34-11 18 8 5 3 0 3 5 22-6 16 7 5 1 1 4 3 12-5
2. ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ 32 15 10 2 3 4 11 27-19 17 7 5 2 0 3 4 12-5 15 8 5 0 3 1 7 15-14
3. ΡΑΠΙΝΤ Β. 29 15 8 5 2 6 9 25-17 14 7 4 2 1 3 4 12-8 15 8 4 3 1 3 5 13-9
4. ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ. 22 15 6 4 5 5 10 27-25 14 7 4 2 1 2 5 15-9 8 8 2 2 4 3 5 12-16
5. ΛΙΝΤΣΕΡ 20 15 5 5 5 7 8 21-20 12 8 3 3 2 2 6 13-10 8 7 2 2 3 5 2 8-10
6. ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. 19 15 5 4 6 4 11 26-25 10 8 3 1 4 3 5 16-13 9 7 2 3 2 1 6 10-12
7. ΑΛΤΑΧ 16 15 4 4 7 8 7 16-22 11 7 3 2 2 2 5 13-11 5 8 1 2 5 6 2 3-11
8. ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ 14 15 3 5 7 8 7 15-21 11 7 3 2 2 5 2 7-7 3 8 0 3 5 3 5 8-14
9. ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ 14 15 3 5 7 6 9 18-26 7 8 2 1 5 4 4 7-15 7 7 1 4 2 2 5 11-11
10. ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ 4 15 0 4 11 7 8 10-33 3 8 0 3 5 4 4 4-14 1 7 0 1 6 3 4 6-19

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΡΑΠΙΝΤ Β. 31 15 9 4 2 14 1 12-3 18 7 6 0 1 6 1 7-2 13 8 3 4 1 8 0 5-1
2. ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 29 15 7 8 0 14 1 15-4 20 8 6 2 0 7 1 10-0 9 7 1 6 0 7 0 5-4
3. ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ 24 15 6 6 3 12 3 12-9 10 7 2 4 1 6 1 5-3 14 8 4 2 2 6 2 7-6
4. ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ. 20 15 5 5 5 12 3 12-10 9 7 2 3 2 5 2 7-5 11 8 3 2 3 7 1 5-5
5. ΑΛΤΑΧ 20 15 4 8 3 14 1 7-6 12 7 3 3 1 7 0 5-2 8 8 1 5 2 7 1 2-4
6. ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. 20 15 5 5 5 14 1 8-9 10 8 2 4 2 7 1 4-4 10 7 3 1 3 7 0 4-5
7. ΛΙΝΤΣΕΡ 17 15 3 8 4 12 3 11-13 12 8 3 3 2 6 2 8-8 5 7 0 5 2 6 1 3-5
8. ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ 14 15 3 5 7 13 2 6-13 5 8 0 5 3 8 0 1-7 9 7 3 0 4 5 2 5-6
9. ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ 10 15 1 7 7 14 1 3-10 7 7 1 4 2 7 0 1-2 3 8 0 3 5 7 1 2-8
10. ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ 9 15 1 6 8 13 2 6-15 6 8 1 3 4 7 1 3-8 3 7 0 3 4 6 1 3-7

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 25/11/2017 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - ΛΙΝΤΣΕΡ - -
- 25/11/2017 ΑΛΤΑΧ - ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ - -
- 25/11/2017 ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ. - ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ - -
- 26/11/2017 ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. - -
- 26/11/2017 ΡΑΠΙΝΤ Β. - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - -

Under/Over Αγωνιστικής