ΤΣΕΧΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 39 16 12 3 1 10 6 27-9 22 9 7 1 1 6 3 17-6 17 7 5 2 0 4 3 10-3
2. ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. 38 17 11 5 1 8 9 32-12 20 8 6 2 0 5 3 13-4 18 9 5 3 1 3 6 19-8
3. ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. 35 17 10 5 2 8 9 31-13 22 9 7 1 1 2 7 21-7 13 8 3 4 1 6 2 10-6
4. ΖΛΙΝ 32 17 9 5 3 8 9 27-18 15 9 4 3 2 4 5 13-11 17 8 5 2 1 4 4 14-7
5. ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ 29 17 8 5 4 5 12 29-19 15 9 4 3 2 3 6 16-9 14 8 4 2 2 2 6 13-10
6. ΤΕΠΛΙΤΣΕ 23 17 6 5 6 12 5 19-16 9 8 2 3 3 6 2 7-7 14 9 4 2 3 6 3 12-9
7. ΚΑΡΒΙΝΑ 22 17 6 4 7 8 9 23-27 15 9 4 3 2 5 4 13-8 7 8 2 1 5 3 5 10-19
8. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 19 17 4 7 6 9 8 20-25 8 8 1 5 2 5 3 9-11 11 9 3 2 4 4 5 11-14
9. ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. 19 17 5 4 8 9 8 23-22 10 9 3 1 5 4 5 14-12 9 8 2 3 3 5 3 9-10
10. ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 18 16 5 3 8 10 6 15-23 12 8 4 0 4 4 4 9-10 6 8 1 3 4 6 2 6-13
11. ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 18 16 4 6 6 6 10 23-25 9 7 2 3 2 2 5 13-10 9 9 2 3 4 4 5 10-15
12. ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 16 17 3 7 7 11 6 11-17 11 8 2 5 1 6 2 8-5 5 9 1 2 6 5 4 3-12
13. ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡ. 16 16 5 1 10 8 8 17-28 6 8 2 0 6 4 4 8-15 10 8 3 1 4 4 4 9-13
14. ΜΠΡΝΟ 16 17 2 10 5 9 8 20-29 9 8 1 6 1 5 3 10-12 7 9 1 4 4 4 5 10-17
15. ΖΙΧΛΑΒΑ 13 17 2 7 8 12 5 11-25 9 9 2 3 4 6 3 8-13 4 8 0 4 4 6 2 3-12
16. ΠΡΙΜΠΡΑΜ 9 17 2 3 12 9 8 12-32 7 8 2 1 5 4 4 8-13 2 9 0 2 7 5 4 4-19

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ 36 17 10 6 1 16 1 15-5 21 9 6 3 0 8 1 8-2 15 8 4 3 1 8 0 7-3
2. ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. 33 17 9 6 2 16 1 15-4 21 9 6 3 0 9 0 10-1 12 8 3 3 2 7 1 5-3
3. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 30 16 9 3 4 15 1 13-5 17 9 5 2 2 8 1 8-3 13 7 4 1 2 7 0 5-2
4. ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. 29 17 7 8 2 15 2 11-6 16 9 4 4 1 7 2 7-4 13 8 3 4 1 8 0 4-2
5. ΖΛΙΝ 28 17 8 4 5 16 1 11-9 16 9 5 1 3 8 1 6-6 12 8 3 3 2 8 0 5-3
6. ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. 25 17 6 7 4 16 1 10-7 13 8 3 4 1 8 0 4-3 12 9 3 3 3 8 1 6-4
7. ΖΙΧΛΑΒΑ 23 17 6 5 6 17 0 8-9 16 9 4 4 1 9 0 6-3 7 8 2 1 5 8 0 2-6
8. ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 22 16 5 7 4 15 1 9-8 6 7 1 3 3 6 1 4-7 16 9 4 4 1 9 0 5-1
9. ΤΕΠΛΙΤΣΕ 19 17 3 10 4 16 1 7-8 7 8 1 4 3 8 0 2-4 12 9 2 6 1 8 1 5-4
10. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 19 17 4 7 6 16 1 7-10 9 8 2 3 3 8 0 3-4 10 9 2 4 3 8 1 4-6
11. ΚΑΡΒΙΝΑ 17 17 3 8 6 15 2 9-10 9 9 1 6 2 8 1 4-4 8 8 2 2 4 7 1 5-6
12. ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 15 16 2 9 5 15 1 7-10 9 8 2 3 3 7 1 4-5 6 8 0 6 2 8 0 3-5
13. ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡ. 14 16 3 5 8 15 1 3-11 5 8 1 2 5 8 0 1-6 9 8 2 3 3 7 1 2-5
14. ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 13 17 1 10 6 17 0 2-7 8 8 1 5 2 8 0 1-2 5 9 0 5 4 9 0 1-5
15. ΜΠΡΝΟ 13 17 1 10 6 13 4 9-16 8 8 1 5 2 6 2 4-5 5 9 0 5 4 7 2 5-11
16. ΠΡΙΜΠΡΑΜ 9 17 0 9 8 15 2 4-15 5 8 0 5 3 8 0 2-7 4 9 0 4 5 7 2 2-8

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 24/02/2017 ΖΙΧΛΑΒΑ - ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡ. - -
- 25/02/2017 ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. - ΚΑΡΒΙΝΑ - -
- 25/02/2017 ΜΠΡΝΟ - ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ - -
- 25/02/2017 ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ - ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ - -
- 25/02/2017 ΖΛΙΝ - ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - -
- 25/02/2017 ΠΡΙΜΠΡΑΜ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. - -
- 26/02/2017 ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. - -
- 27/02/2017 ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ - ΤΕΠΛΙΤΣΕ - -

Under/Over Αγωνιστικής