ΤΣΕΧΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 9 3 3 0 0 2 1 6-0 6 2 2 0 0 1 1 5-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0
2. ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. 7 3 2 1 0 3 0 3-0 6 2 2 0 0 2 0 3-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0
3. ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ 6 3 2 0 1 1 2 4-3 3 1 1 0 0 0 1 2-1 3 2 1 0 1 1 1 2-2
4. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 5 3 1 2 0 2 1 6-3 4 2 1 1 0 1 1 6-3 1 1 0 1 0 1 0 0-0
5. ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 5 3 1 2 0 2 1 3-2 3 1 1 0 0 0 1 2-1 2 2 0 2 0 2 0 1-1
6. ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. 5 3 1 2 0 3 0 3-2 1 1 0 1 0 1 0 1-1 4 2 1 1 0 2 0 2-1
7. ΚΑΡΒΙΝΑ 4 3 1 1 1 2 1 4-3 4 2 1 1 0 2 0 3-1 0 1 0 0 1 0 1 1-2
8. ΤΕΠΛΙΤΣΕ 4 3 1 1 1 2 1 4-3 4 2 1 1 0 1 1 4-2 0 1 0 0 1 1 0 0-1
9. ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 4 3 1 1 1 2 1 3-3 4 2 1 1 0 2 0 2-1 0 1 0 0 1 0 1 1-2
10. ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ 4 3 1 1 1 1 2 5-6 1 1 0 1 0 1 0 0-0 3 2 1 0 1 0 2 5-6
11. ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. 3 3 1 0 2 1 2 2-7 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 2 0 0 2 0 2 1-7
12. ΖΛΙΝ 3 3 1 0 2 2 1 2-3 3 1 1 0 0 0 1 2-1 0 2 0 0 2 2 0 0-2
13. ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 2 3 0 2 1 3 0 2-3 0 1 0 0 1 1 0 0-1 2 2 0 2 0 2 0 2-2
14. ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛ. 1 3 0 1 2 2 1 2-4 0 2 0 0 2 1 1 1-3 1 1 0 1 0 1 0 1-1
15. ΜΠΡΝΟ 1 3 0 1 2 1 2 2-5 1 2 0 1 1 1 1 1-3 0 1 0 0 1 0 1 1-2
16. ΖΙΧΛΑΒΑ 1 3 0 1 2 3 0 0-4 1 1 0 1 0 1 0 0-0 0 2 0 0 2 2 0 0-4

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. 9 3 3 0 0 3 0 3-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 6 2 2 0 0 2 0 2-0
2. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 7 3 2 1 0 2 1 5-0 4 2 1 1 0 1 1 4-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0
3. ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ 7 3 2 1 0 3 0 3-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 4 2 1 1 0 2 0 2-0
4. ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. 7 3 2 1 0 3 0 3-0 6 2 2 0 0 2 0 3-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0
5. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 5 3 1 2 0 2 1 5-3 4 2 1 1 0 1 1 5-3 1 1 0 1 0 1 0 0-0
6. ΚΑΡΒΙΝΑ 5 3 1 2 0 3 0 2-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0 1 1 0 1 0 1 0 1-1
7. ΤΕΠΛΙΤΣΕ 4 3 1 1 1 3 0 2-1 4 2 1 1 0 2 0 2-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
8. ΜΠΡΝΟ 3 3 0 3 0 3 0 1-1 2 2 0 2 0 2 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0
9. ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. 3 3 1 0 2 2 1 1-6 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 2 0 0 2 1 1 0-6
10. ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 2 3 0 2 1 3 0 1-2 0 1 0 0 1 1 0 0-1 2 2 0 2 0 2 0 1-1
11. ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 2 3 0 2 1 3 0 1-2 1 1 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 2 0 0-1
12. ΖΛΙΝ 2 3 0 2 1 3 0 0-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 2 0 1 1 2 0 0-1
13. ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ 2 3 0 2 1 2 1 3-5 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 2 0 1 1 1 1 3-5
14. ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 1 3 0 1 2 3 0 0-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1
15. ΖΙΧΛΑΒΑ 1 3 0 1 2 3 0 0-3 1 1 0 1 0 1 0 0-0 0 2 0 0 2 2 0 0-3
16. ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛ. 1 3 0 1 2 3 0 0-3 0 2 0 0 2 2 0 0-3 1 1 0 1 0 1 0 0-0

Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 18/08/2017 ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. - ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ - -
- 19/08/2017 ΖΛΙΝ - ΚΑΡΒΙΝΑ - -
- 19/08/2017 ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ - ΤΕΠΛΙΤΣΕ - -
- 19/08/2017 ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. - -
- 19/08/2017 ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛ. - ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ - -
- 20/08/2017 ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. - -
- 20/08/2017 ΖΙΧΛΑΒΑ - ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - -
- 20/08/2017 ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ - ΜΠΡΝΟ - -

Under/Over Αγωνιστικής