ΤΣΕΧΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 42 14 14 0 0 5 9 32-5 21 7 7 0 0 2 5 16-2 21 7 7 0 0 3 4 16-3
2. ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ 29 14 8 5 1 9 5 22-9 17 7 5 2 0 4 3 12-2 12 7 3 3 1 5 2 10-7
3. ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. 28 14 8 4 2 10 4 24-5 18 7 6 0 1 4 3 17-2 10 7 2 4 1 6 1 7-3
4. ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 26 14 8 2 4 4 10 23-16 14 7 4 2 1 3 4 12-7 12 7 4 0 3 1 6 11-9
5. ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. 25 14 7 4 3 10 4 18-11 16 7 5 1 1 5 2 11-4 9 7 2 3 2 5 2 7-7
6. ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 21 14 5 6 3 9 5 15-13 12 7 3 3 1 5 2 7-5 9 7 2 3 2 4 3 8-8
7. ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 20 14 5 5 4 7 7 20-17 13 7 4 1 2 3 4 13-7 7 7 1 4 2 4 3 7-10
8. ΤΕΠΛΙΤΣΕ 19 14 5 4 5 7 7 18-17 17 7 5 2 0 3 4 13-4 2 7 0 2 5 4 3 5-13
9. ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛ. 17 14 5 2 7 5 9 18-22 7 8 2 1 5 2 6 9-13 10 6 3 1 2 3 3 9-9
10. ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. 16 14 4 4 6 6 8 14-26 14 6 4 2 0 5 1 9-3 2 8 0 2 6 1 7 5-23
11. ΖΛΙΝ 16 14 4 4 6 8 6 15-21 14 7 4 2 1 3 4 11-10 2 7 0 2 5 5 2 4-11
12. ΚΑΡΒΙΝΑ 11 14 3 2 9 8 6 14-23 10 8 3 1 4 4 4 11-14 1 6 0 1 5 4 2 3-9
13. ΜΠΡΝΟ 11 14 3 2 9 6 8 9-22 11 7 3 2 2 4 3 7-6 0 7 0 0 7 2 5 2-16
14. ΖΙΧΛΑΒΑ 10 14 3 1 10 5 9 14-28 10 7 3 1 3 2 5 11-11 0 7 0 0 7 3 4 3-17
15. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 9 14 1 6 7 9 5 10-20 6 7 1 3 3 4 3 7-11 3 7 0 3 4 5 2 3-9
16. ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ 8 14 1 5 8 4 10 18-29 5 6 0 5 1 3 3 8-9 3 8 1 0 7 1 7 10-20

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 30 14 9 3 2 11 3 19-3 12 7 3 3 1 4 3 9-2 18 7 6 0 1 7 0 10-1
2. ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ 28 14 7 7 0 12 2 13-2 15 7 4 3 0 6 1 8-1 13 7 3 4 0 6 1 5-1
3. ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. 27 14 7 6 1 14 0 12-2 16 7 5 1 1 7 0 8-1 11 7 2 5 0 7 0 4-1
4. ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. 26 14 7 5 2 14 0 11-4 14 7 4 2 1 7 0 6-2 12 7 3 3 1 7 0 5-2
5. ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 25 14 7 4 3 12 2 12-7 15 7 5 0 2 6 1 8-4 10 7 2 4 1 6 1 4-3
6. ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 20 14 5 5 4 12 2 9-10 9 7 2 3 2 6 1 4-5 11 7 3 2 2 6 1 5-5
7. ΤΕΠΛΙΤΣΕ 19 14 4 7 3 14 0 8-6 13 7 3 4 0 7 0 5-1 6 7 1 3 3 7 0 3-5
8. ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛ. 16 14 4 4 6 13 1 7-12 8 8 2 2 4 8 0 3-7 8 6 2 2 2 5 1 4-5
9. ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 15 14 2 9 3 13 1 7-6 6 7 0 6 1 7 0 3-4 9 7 2 3 2 6 1 4-2
10. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 15 14 2 9 3 13 1 6-8 7 7 1 4 2 6 1 5-7 8 7 1 5 1 7 0 1-1
11. ΚΑΡΒΙΝΑ 13 14 2 7 5 13 1 5-9 6 8 1 3 4 7 1 3-7 7 6 1 4 1 6 0 2-2
12. ΖΙΧΛΑΒΑ 13 14 3 4 7 12 2 7-14 10 7 2 4 1 5 2 6-6 3 7 1 0 6 7 0 1-8
13. ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. 12 14 3 3 8 12 2 5-16 10 6 3 1 2 6 0 3-2 2 8 0 2 6 6 2 2-14
14. ΖΛΙΝ 12 14 2 6 6 11 3 7-12 7 7 1 4 2 6 1 3-5 5 7 1 2 4 5 2 4-7
15. ΜΠΡΝΟ 10 14 1 7 6 12 2 3-12 8 7 1 5 1 7 0 2-2 2 7 0 2 5 5 2 1-10
16. ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ 8 14 0 8 6 12 2 8-16 2 6 0 2 4 5 1 1-6 6 8 0 6 2 7 1 7-10

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 24/11/2017 ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ. - ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛ. - -
- 24/11/2017 ΖΙΧΛΑΒΑ - ΜΠΡΝΟ - -
- 24/11/2017 ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ - ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ - -
- 25/11/2017 ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ - ΚΑΡΒΙΝΑ - -
- 26/11/2017 ΤΕΠΛΙΤΣΕ - ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - -
- 26/11/2017 ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡ. - -
- 27/11/2017 ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡ. - -
- 27/11/2017 ΖΛΙΝ - ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ - -

Under/Over Αγωνιστικής