ΡΩΣΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΖΕΝΙΤ 28 13 8 4 1 8 5 23-6 13 6 4 1 1 2 4 14-3 15 7 4 3 0 6 1 9-3
2. ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ. 26 13 8 2 3 9 4 18-11 15 7 5 0 2 5 2 8-4 11 6 3 2 1 4 2 10-7
3. ΤΣΣΚΑ Μ. 24 13 7 3 3 8 5 15-9 10 7 3 1 3 4 3 8-7 14 6 4 2 0 4 2 7-2
4. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ 21 13 6 3 4 10 3 17-12 8 6 2 2 2 6 0 6-5 13 7 4 1 2 4 3 11-7
5. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. 20 13 5 5 3 6 7 20-18 13 6 4 1 1 4 2 12-6 7 7 1 4 2 2 5 8-12
6. ΟΥΡΑΛ 19 13 4 7 2 9 4 15-13 11 7 2 5 0 5 2 9-6 8 6 2 2 2 4 2 6-7
7. ΡΟΥΜΠΙΝ Κ. 17 13 5 2 6 8 5 16-12 10 7 3 1 3 4 3 11-6 7 6 2 1 3 4 2 5-6
8. ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 17 13 5 2 6 8 5 12-14 10 6 3 1 2 4 2 6-5 7 7 2 1 4 4 3 6-9
9. ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ 17 13 5 2 6 7 6 15-18 10 7 3 1 3 4 3 9-8 7 6 2 1 3 3 3 6-10
10. ΟΥΦΑ 17 13 4 5 4 10 3 9-13 10 6 3 1 2 4 2 6-7 7 7 1 4 2 6 1 3-6
11. ΡΟΣΤΟΦ 16 13 4 4 5 10 3 11-11 5 6 1 2 3 5 1 3-5 11 7 3 2 2 5 2 8-6
12. ΑΜΚΑΡ 15 13 4 3 6 11 2 7-9 5 6 1 2 3 5 1 3-3 10 7 3 1 3 6 1 4-6
13. ΝΤΙΝΑΜΟ Μ. 13 13 3 4 6 9 4 11-14 10 7 2 4 1 5 2 8-4 3 6 1 0 5 4 2 3-10
14. ΤΟΣΝΟ 13 13 3 4 6 8 5 11-15 6 7 1 3 3 4 3 6-8 7 6 2 1 3 4 2 5-7
15. ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ 11 13 2 5 6 10 3 8-16 9 6 2 3 1 4 2 7-6 2 7 0 2 5 6 1 1-10
16. ΑΝΖΙ ΜΑΧ. 9 13 2 3 8 5 8 12-29 7 7 2 1 4 3 4 7-14 2 6 0 2 4 2 4 5-15

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. 28 13 8 4 1 13 0 11-2 16 6 5 1 0 6 0 7-0 12 7 3 3 1 7 0 4-2
2. ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 25 13 7 4 2 12 1 9-4 15 6 5 0 1 5 1 6-2 10 7 2 4 1 7 0 3-2
3. ΖΕΝΙΤ 20 13 5 5 3 13 0 8-3 11 6 3 2 1 6 0 5-1 9 7 2 3 2 7 0 3-2
4. ΡΟΥΜΠΙΝ Κ. 19 13 4 7 2 11 2 7-4 9 7 2 3 2 6 1 4-3 10 6 2 4 0 5 1 3-1
5. ΤΣΣΚΑ Μ. 19 13 4 7 2 12 1 7-4 9 7 2 3 2 6 1 5-4 10 6 2 4 0 6 0 2-0
6. ΟΥΡΑΛ 18 13 4 6 3 12 1 7-5 12 7 3 3 1 7 0 4-1 6 6 1 3 2 5 1 3-4
7. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ 16 13 4 4 5 13 0 5-7 7 6 2 1 3 6 0 2-4 9 7 2 3 2 7 0 3-3
8. ΑΜΚΑΡ 16 13 3 7 3 13 0 3-3 8 6 1 5 0 6 0 1-0 8 7 2 2 3 7 0 2-3
9. ΑΝΖΙ ΜΑΧ. 15 13 4 3 6 10 3 6-10 9 7 3 0 4 6 1 4-5 6 6 1 3 2 4 2 2-5
10. ΡΟΣΤΟΦ 15 13 2 9 2 13 0 4-4 8 6 1 5 0 6 0 2-1 7 7 1 4 2 7 0 2-3
11. ΟΥΦΑ 15 13 2 9 2 13 0 2-3 6 6 0 6 0 6 0 0-0 9 7 2 3 2 7 0 2-3
12. ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ 13 13 2 7 4 13 0 2-4 7 7 1 4 2 7 0 1-2 6 6 1 3 2 6 0 1-2
13. ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ. 13 13 1 10 2 13 0 4-5 8 7 1 5 1 7 0 3-2 5 6 0 5 1 6 0 1-3
14. ΝΤΙΝΑΜΟ Μ. 11 13 2 5 6 12 1 3-9 7 7 1 4 2 7 0 1-3 4 6 1 1 4 5 1 2-6
15. ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ 11 13 1 8 4 13 0 2-6 8 6 1 5 0 6 0 2-1 3 7 0 3 4 7 0 0-5
16. ΤΟΣΝΟ 7 13 0 7 6 12 1 1-8 4 7 0 4 3 6 1 1-4 3 6 0 3 3 6 0 0-4

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 21/10/2017 ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ - ΟΥΦΑ - -
- 21/10/2017 ΤΟΣΝΟ - ΡΟΣΤΟΦ - -
- 21/10/2017 ΡΟΥΜΠΙΝ Κ. - ΝΤΙΝΑΜΟ Μ. - -
- 21/10/2017 ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. - ΑΜΚΑΡ - -
- 22/10/2017 ΟΥΡΑΛ - ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ - -
- 22/10/2017 ΤΣΣΚΑ Μ. - ΖΕΝΙΤ - -
- 22/10/2017 ΑΝΖΙ ΜΑΧ. - ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ - -
- 23/10/2017 ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ. - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - -

Under/Over Αγωνιστικής