ΡΩΣΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ. 36 17 11 3 3 11 6 26-13 19 9 6 1 2 6 3 12-6 17 8 5 2 1 5 3 14-7
2. ΖΕΝΙΤ 33 17 9 6 2 10 7 28-9 16 8 5 1 2 2 6 19-6 17 9 4 5 0 8 1 9-3
3. ΤΣΣΚΑ Μ. 29 17 8 5 4 10 7 21-14 11 8 3 2 3 5 3 8-7 18 9 5 3 1 5 4 13-7
4. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. 28 17 7 7 3 7 10 29-22 17 8 5 2 1 5 3 15-7 11 9 2 5 2 2 7 14-15
5. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ 27 17 8 3 6 11 6 25-20 11 8 3 2 3 6 2 11-10 16 9 5 1 3 5 4 14-10
6. ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 24 17 7 3 7 10 7 17-18 14 8 4 2 2 6 2 7-5 10 9 3 1 5 4 5 10-13
7. ΟΥΦΑ 24 17 6 6 5 11 6 16-19 16 8 5 1 2 5 3 10-8 8 9 1 5 3 6 3 6-11
8. ΟΥΡΑΛ 24 17 5 9 3 12 5 20-18 15 9 3 6 0 6 3 13-8 9 8 2 3 3 6 2 7-10
9. ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ 22 17 6 4 7 11 6 18-22 14 9 4 2 3 6 3 11-9 8 8 2 2 4 5 3 7-13
10. ΡΟΥΜΠΙΝ Κ. 20 17 5 5 7 11 6 17-14 12 9 3 3 3 6 3 11-6 8 8 2 2 4 5 3 6-8
11. ΡΟΣΤΟΦ 19 17 4 7 6 13 4 14-15 7 8 1 4 3 6 2 5-7 12 9 3 3 3 7 2 9-8
12. ΑΜΚΑΡ 18 17 4 6 7 14 3 9-12 6 8 1 3 4 6 2 5-6 12 9 3 3 3 8 1 4-6
13. ΤΟΣΝΟ 17 17 4 5 8 10 7 14-24 7 9 1 4 4 5 4 8-12 10 8 3 1 4 5 3 6-12
14. ΑΝΖΙ ΜΑΧ. 16 17 4 4 9 7 10 18-34 10 9 3 1 5 4 5 10-17 6 8 1 3 4 3 5 8-17
15. ΝΤΙΝΑΜΟ Μ. 16 17 3 7 7 12 5 14-18 11 9 2 5 2 7 2 9-6 5 8 1 2 5 5 3 5-12
16. ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ 12 17 2 6 9 10 7 14-28 10 9 2 4 3 4 5 12-14 2 8 0 2 6 6 2 2-14

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. 36 17 10 6 1 16 1 16-4 18 8 5 3 0 8 0 8-1 18 9 5 3 1 8 1 8-3
2. ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 29 17 7 8 2 16 1 11-6 17 8 5 2 1 7 1 6-2 12 9 2 6 1 9 0 5-4
3. ΖΕΝΙΤ 26 17 6 8 3 17 0 9-3 15 8 4 3 1 8 0 6-1 11 9 2 5 2 9 0 3-2
4. ΤΣΣΚΑ Μ. 25 17 5 10 2 15 2 10-6 10 8 2 4 2 7 1 5-4 15 9 3 6 0 8 1 5-2
5. ΟΥΡΑΛ 24 17 6 6 5 16 1 9-7 18 9 5 3 1 9 0 6-1 6 8 1 3 4 7 1 3-6
6. ΡΟΥΜΠΙΝ Κ. 23 17 4 11 2 15 2 8-5 11 9 2 5 2 8 1 4-3 12 8 2 6 0 7 1 4-2
7. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ 22 17 6 4 7 16 1 10-11 10 8 3 1 4 8 0 4-6 12 9 3 3 3 8 1 6-5
8. ΑΜΚΑΡ 21 17 4 9 4 16 1 5-5 11 8 2 5 1 7 1 3-2 10 9 2 4 3 9 0 2-3
9. ΑΝΖΙ ΜΑΧ. 20 17 5 5 7 13 4 9-13 10 9 3 1 5 8 1 5-7 10 8 2 4 2 5 3 4-6
10. ΟΥΦΑ 20 17 3 11 3 17 0 5-7 10 8 1 7 0 8 0 2-1 10 9 2 4 3 9 0 3-6
11. ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ. 20 17 3 11 3 16 1 7-7 11 9 2 5 2 8 1 5-4 9 8 1 6 1 8 0 2-3
12. ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ 18 17 3 9 5 17 0 3-5 9 9 1 6 2 9 0 1-2 9 8 2 3 3 8 0 2-3
13. ΡΟΣΤΟΦ 17 17 2 11 4 16 1 5-7 9 8 1 6 1 7 1 3-3 8 9 1 5 3 9 0 2-4
14. ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ 16 17 2 10 5 17 0 6-10 13 9 2 7 0 9 0 6-3 3 8 0 3 5 8 0 0-7
15. ΤΟΣΝΟ 13 17 2 7 8 15 2 4-12 7 9 1 4 4 7 2 3-7 6 8 1 3 4 8 0 1-5
16. ΝΤΙΝΑΜΟ Μ. 12 17 2 6 9 16 1 3-12 7 9 1 4 4 9 0 1-5 5 8 1 2 5 7 1 2-7

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 24/11/2017 ΑΜΚΑΡ - ΝΤΙΝΑΜΟ Μ. - -
- 25/11/2017 ΤΟΣΝΟ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ - -
- 25/11/2017 ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ - ΟΥΦΑ - -
- 26/11/2017 ΟΥΡΑΛ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - -
- 26/11/2017 ΡΟΥΜΠΙΝ Κ. - ΤΣΣΚΑ Μ. - -
- 26/11/2017 ΡΟΣΤΟΦ - ΑΝΖΙ ΜΑΧ. - -
- 27/11/2017 ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ. - -
- 27/11/2017 ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. - ΖΕΝΙΤ - -

Under/Over Αγωνιστικής