ΡΩΣΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΚΡΙΛΙΑ 19 8 6 1 1 7 1 11-3 12 5 4 0 1 5 0 6-1 7 3 2 1 0 2 1 5-2
2. ΓΙΕΝΙΣΕΪ 18 8 6 0 2 2 6 18-9 6 2 2 0 0 1 1 5-1 12 6 4 0 2 1 5 13-8
3. ΒΟΛΓΑΡ-ΓΚ. ΑΣΤΡ 16 8 5 1 2 4 4 11-5 10 4 3 1 0 2 2 7-1 6 4 2 0 2 2 2 4-4
4. ΝΤΙΝΑΜΟ ΑΓ. ΠΕΤΡ. 16 8 5 1 2 3 5 12-10 10 5 3 1 1 1 4 9-7 6 3 2 0 1 2 1 3-3
5. ΤΑΜΠΟΦ 15 8 5 0 3 2 6 14-8 12 4 4 0 0 1 3 11-1 3 4 1 0 3 1 3 3-7
6. ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ 14 8 4 2 2 3 5 14-10 7 4 2 1 1 1 3 8-6 7 4 2 1 1 2 2 6-4
7. ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛ. 14 8 4 2 2 5 3 9-9 4 3 1 1 1 1 2 3-5 10 5 3 1 1 4 1 6-4
8. ΣΠΑΡΤΑΚ 2 13 8 4 1 3 3 5 11-10 6 4 2 0 2 2 2 5-5 7 4 2 1 1 1 3 6-5
9. ΣΙΜΠΙΡ 13 8 4 1 3 4 4 12-6 6 4 2 0 2 2 2 7-3 7 4 2 1 1 2 2 5-3
10. ΤΟΜ ΤΟΣΚ 12 8 4 0 4 1 7 10-15 9 6 3 0 3 0 6 9-12 3 2 1 0 1 1 1 1-3
11. ΚΟΥΜΠΑΝ 11 8 3 2 3 4 4 12-11 6 3 2 0 1 2 1 5-2 5 5 1 2 2 2 3 7-9
12. ΚΙΜΚΙ 10 8 3 1 4 6 2 8-7 7 5 2 1 2 4 1 6-4 3 3 1 0 2 2 1 2-3
13. ΓΚΑΖΟΒΙΚ 10 8 3 1 4 5 3 7-11 7 4 2 1 1 2 2 5-4 3 4 1 0 3 3 1 2-7
14. ΒΟΛΓΑ ΝΟΒΓΚΟΡΟ 8 8 2 2 4 3 5 8-11 5 5 1 2 2 3 2 4-5 3 3 1 0 2 0 3 4-6
15. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 7 8 2 1 5 4 4 8-11 6 4 2 0 2 3 1 4-3 1 4 0 1 3 1 3 4-8
16. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 7 8 2 1 5 5 3 7-12 3 3 1 0 2 1 2 4-4 4 5 1 1 3 4 1 3-8
17. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 7 8 1 4 3 4 4 8-13 5 4 1 2 1 2 2 4-7 2 4 0 2 2 2 2 4-6
18. ΤΙΟΥΜΕΝ 6 8 1 3 4 3 5 9-13 3 5 0 3 2 2 3 6-8 3 3 1 0 2 1 2 3-5
19. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 5 8 1 2 5 1 7 10-15 0 2 0 0 2 0 2 2-4 5 6 1 2 3 1 5 8-11
20. ΦΑΚΕΛ 5 8 1 2 5 5 3 3-13 4 4 1 1 2 2 2 3-6 1 4 0 1 3 3 1 0-7

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΓΙΕΝΙΣΕΪ 15 8 4 3 1 7 1 9-1 6 2 2 0 0 2 0 4-0 9 6 2 3 1 5 1 5-1
2. ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ 14 8 4 2 2 6 2 8-5 10 4 3 1 0 3 1 6-2 4 4 1 1 2 3 1 2-3
3. ΓΚΑΖΟΒΙΚ 14 8 4 2 2 7 1 6-5 10 4 3 1 0 3 1 5-1 4 4 1 1 2 4 0 1-4
4. ΤΟΜ ΤΟΣΚ 13 8 4 1 3 6 2 8-7 10 6 3 1 2 4 2 7-6 3 2 1 0 1 2 0 1-1
5. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 13 8 4 1 3 6 2 6-8 6 4 2 0 2 3 1 2-5 7 4 2 1 1 3 1 4-3
6. ΣΙΜΠΙΡ 13 8 3 4 1 6 2 7-2 5 4 1 2 1 2 2 4-2 8 4 2 2 0 4 0 3-0
7. ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛ. 13 8 3 4 1 8 0 4-1 5 3 1 2 0 3 0 2-0 8 5 2 2 1 5 0 2-1
8. ΚΡΙΛΙΑ 13 8 3 4 1 8 0 4-2 10 5 3 1 1 5 0 3-1 3 3 0 3 0 3 0 1-1
9. ΤΑΜΠΟΦ 12 8 4 0 4 7 1 6-6 9 4 3 0 1 4 0 4-1 3 4 1 0 3 3 1 2-5
10. ΝΤΙΝΑΜΟ ΑΓ. ΠΕΤΡ. 12 8 2 6 0 7 1 4-2 7 5 1 4 0 5 0 2-1 5 3 1 2 0 2 1 2-1
11. ΚΟΥΜΠΑΝ 11 8 2 5 1 7 1 5-2 5 3 1 2 0 3 0 2-0 6 5 1 3 1 4 1 3-2
12. ΒΟΛΓΑΡ-ΓΚ. ΑΣΤΡ 10 8 2 4 2 7 1 4-4 8 4 2 2 0 4 0 2-0 2 4 0 2 2 3 1 2-4
13. ΚΙΜΚΙ 9 8 2 3 3 8 0 3-4 8 5 2 2 1 5 0 3-1 1 3 0 1 2 3 0 0-3
14. ΣΠΑΡΤΑΚ 2 9 8 2 3 3 7 1 3-5 3 4 0 3 1 4 0 0-1 6 4 2 0 2 3 1 3-4
15. ΒΟΛΓΑ ΝΟΒΓΚΟΡΟ 8 8 2 2 4 7 1 4-6 4 5 1 1 3 4 1 2-4 4 3 1 1 1 3 0 2-2
16. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 7 8 2 1 5 7 1 4-6 3 3 1 0 2 2 1 2-3 4 5 1 1 3 5 0 2-3
17. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 7 8 1 4 3 8 0 1-4 5 4 1 2 1 4 0 1-1 2 4 0 2 2 4 0 0-3
18. ΤΙΟΥΜΕΝ 7 8 1 4 3 8 0 2-6 3 5 0 3 2 5 0 1-4 4 3 1 1 1 3 0 1-2
19. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 6 8 1 3 4 7 1 4-10 1 2 0 1 1 2 0 1-3 5 6 1 2 3 5 1 3-7
20. ΦΑΚΕΛ 5 8 1 2 5 6 2 2-8 4 4 1 1 2 3 1 2-3 1 4 0 1 3 3 1 0-5

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 19/08/2017 ΓΙΕΝΙΣΕΪ - ΖΕΝΙΤ ΙΙ - -
- 19/08/2017 ΣΙΜΠΙΡ - ΒΟΛΓΑ ΝΟΒΓΚΟΡΟ - -
- 19/08/2017 ΝΤΙΝΑΜΟ ΑΓ. ΠΕΤΡ. - ΤΟΜ ΤΟΣΚ - -
- 19/08/2017 ΤΙΟΥΜΕΝ - ΚΡΙΛΙΑ - -
- 19/08/2017 ΓΚΑΖΟΒΙΚ - ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ - -
- 19/08/2017 ΚΙΜΚΙ - ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ - -
- 19/08/2017 ΤΑΜΠΟΦ - ΚΟΥΜΠΑΝ - -
- 19/08/2017 ΒΟΛΓΑΡ-ΓΚ. ΑΣΤΡ - ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ - -
- 19/08/2017 ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛ. - ΦΑΚΕΛ - -
- 20/08/2017 ΣΠΑΡΤΑΚ 2 - ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. - -

Under/Over Αγωνιστικής