ΙΡΛΑΝΔΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΚΟΡΚ 17 7 5 2 0 3 4 15-4 11 5 3 2 0 2 3 11-4 6 2 2 0 0 1 1 4-0
2. ΝΤΑΝΤΑΛΚ 17 8 5 2 1 2 6 18-10 8 4 2 2 0 1 3 8-4 9 4 3 0 1 1 3 10-6
3. ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ 15 8 4 3 1 4 4 13-10 10 5 3 1 1 2 3 9-8 5 3 1 2 0 2 1 4-2
4. ΣΑΜΡΟΚ Ρ. 14 8 4 2 2 4 4 13-9 7 3 2 1 0 3 0 4-1 7 5 2 1 2 1 4 9-8
5. ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ 12 8 3 3 2 4 4 13-12 7 4 2 1 1 2 2 8-6 5 4 1 2 1 2 2 5-6
6. ΝΤΕΡΙ 10 8 2 4 2 6 2 6-8 7 4 2 1 1 3 1 4-3 3 4 0 3 1 3 1 2-5
7. ΜΠΟΕΜΙΑΝ 9 8 2 3 3 3 5 12-12 2 4 0 2 2 2 2 4-7 7 4 2 1 1 1 3 8-5
8. ΛΙΜΕΡΙΚ 9 7 2 3 2 5 2 6-6 4 3 1 1 1 2 1 2-2 5 4 1 2 1 3 1 4-4
9. ΜΠΡΕΪ 9 8 2 3 3 5 3 9-12 4 4 1 1 2 2 2 5-8 5 4 1 2 1 3 1 4-4
10. ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ 8 8 2 2 4 6 2 9-7 7 4 2 1 1 2 2 8-3 1 4 0 1 3 4 0 1-4
11. ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ 7 8 2 1 5 2 6 11-22 4 4 1 1 2 1 3 4-9 3 4 1 0 3 1 3 7-13
12. ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ 0 8 0 0 8 0 8 9-22 0 3 0 0 3 0 3 2-10 0 5 0 0 5 0 5 7-12

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΚΟΡΚ 15 7 4 3 0 7 0 4-0 11 5 3 2 0 5 0 3-0 4 2 1 1 0 2 0 1-0
2. ΣΑΜΡΟΚ Ρ. 14 8 4 2 2 8 0 5-2 5 3 1 2 0 3 0 1-0 9 5 3 0 2 5 0 4-2
3. ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ 13 8 3 4 1 7 1 5-3 8 4 2 2 0 4 0 2-0 5 4 1 2 1 3 1 3-3
4. ΜΠΟΕΜΙΑΝ 12 8 3 3 2 7 1 6-5 4 4 1 1 2 3 1 2-3 8 4 2 2 0 4 0 4-2
5. ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ 12 8 3 3 2 7 1 5-4 8 5 2 2 1 4 1 4-3 4 3 1 1 1 3 0 1-1
6. ΝΤΕΡΙ 10 8 1 7 0 7 1 2-1 6 4 1 3 0 3 1 2-1 4 4 0 4 0 4 0 0-0
7. ΜΠΡΕΪ 10 8 2 4 2 7 1 3-3 5 4 1 2 1 3 1 2-2 5 4 1 2 1 4 0 1-1
8. ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ 9 8 1 6 1 8 0 3-2 6 4 1 3 0 4 0 3-1 3 4 0 3 1 4 0 0-1
9. ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ 9 8 2 3 3 6 2 5-7 5 4 1 2 1 4 0 2-2 4 4 1 1 2 2 2 3-5
10. ΛΙΜΕΡΙΚ 6 7 0 6 1 7 0 2-3 2 3 0 2 1 3 0 1-2 4 4 0 4 0 4 0 1-1
11. ΝΤΑΝΤΑΛΚ 5 8 0 5 3 8 0 3-6 3 4 0 3 1 4 0 2-3 2 4 0 2 2 4 0 1-3
12. ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ 2 8 0 2 6 7 1 2-9 0 3 0 0 3 3 0 0-4 2 5 0 2 3 4 1 2-5

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 21/04/2014 ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ - ΝΤΑΝΤΑΛΚ - -
- 21/04/2014 ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ - ΚΟΡΚ - -
- 21/04/2014 ΜΠΟΕΜΙΑΝ - ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ - -
- 21/04/2014 ΝΤΕΡΙ - ΛΙΜΕΡΙΚ - -
- 21/04/2014 ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ - ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ - -
- 21/04/2014 ΣΑΜΡΟΚ Ρ. - ΜΠΡΕΪ - -

Under/Over Αγωνιστικής