ΜΕΞΙΚΟ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. 19 9 5 4 0 6 3 11-4 9 5 2 3 0 4 1 4-2 10 4 3 1 0 2 2 7-2
2. ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 17 9 5 2 2 5 4 13-10 7 4 2 1 1 2 2 6-5 10 5 3 1 1 3 2 7-5
3. ΠΟΤΡΟΣ 16 9 5 1 3 6 3 12-8 15 5 5 0 0 3 2 11-2 1 4 0 1 3 3 1 1-6
4. ΑΤΛΑΝΤΕ 15 9 4 3 2 5 4 13-9 7 4 2 1 1 2 2 6-4 8 5 2 2 1 3 2 7-5
5. ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ 15 9 5 0 4 3 6 15-12 9 4 3 0 1 1 3 8-3 6 5 2 0 3 2 3 7-9
6. ΝΤΟΡΑΔΟΣ 15 9 4 3 2 5 4 14-11 7 4 2 1 1 2 2 8-6 8 5 2 2 1 3 2 6-5
7. ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 15 9 4 3 2 7 2 8-7 13 5 4 1 0 4 1 6-2 2 4 0 2 2 3 1 2-5
8. ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ 14 9 4 2 3 3 6 17-11 6 4 2 0 2 0 4 10-6 8 5 2 2 1 3 2 7-5
9. ΚΟΡΑΣ 14 9 4 2 3 6 3 11-9 5 5 1 2 2 5 0 3-4 9 4 3 0 1 1 3 8-5
10. ΤΑΜΠΙΚΟ 14 9 4 2 3 6 3 10-8 10 5 3 1 1 3 2 8-3 4 4 1 1 2 3 1 2-5
11. ΧΟΥΑΡΕΣ 14 9 4 2 3 3 6 12-11 10 5 3 1 1 0 5 10-8 4 4 1 1 2 3 1 2-3
12. ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ 14 9 4 2 3 5 4 10-10 7 4 2 1 1 2 2 6-4 7 5 2 1 2 3 2 4-6
13. ΛΟΜΠΟΣ 11 9 3 2 4 3 6 14-15 7 5 2 1 2 1 4 9-8 4 4 1 1 2 2 2 5-7
14. ΛΟΡΟΣ 8 9 2 2 5 6 3 7-13 7 4 2 1 1 3 1 4-3 1 5 0 1 4 3 2 3-10
15. ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ 7 9 2 1 6 4 5 11-12 6 5 2 0 3 3 2 7-5 1 4 0 1 3 1 3 4-7
16. ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ 7 9 2 1 6 5 4 11-15 4 4 1 1 2 3 1 4-6 3 5 1 0 4 2 3 7-9
17. ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ 7 9 2 1 6 6 3 6-13 1 5 0 1 4 3 2 3-9 6 4 2 0 2 3 1 3-4
18. ΒΕΝΑΝΤΟΣ 4 9 1 1 7 2 7 9-26 4 4 1 1 2 2 2 4-7 0 5 0 0 5 0 5 5-19

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. 21 9 6 3 0 8 1 8-1 11 5 3 2 0 4 1 4-1 10 4 3 1 0 4 0 4-0
2. ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ 19 9 6 1 2 7 2 9-4 9 4 3 0 1 3 1 5-2 10 5 3 1 1 4 1 4-2
3. ΝΤΟΡΑΔΟΣ 17 9 5 2 2 7 2 10-4 9 4 3 0 1 2 2 7-2 8 5 2 2 1 5 0 3-2
4. ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 15 9 4 3 2 9 0 5-3 13 5 4 1 0 5 0 4-0 2 4 0 2 2 4 0 1-3
5. ΚΟΡΑΣ 14 9 3 5 1 9 0 7-4 6 5 1 3 1 5 0 2-2 8 4 2 2 0 4 0 5-2
6. ΤΑΜΠΙΚΟ 13 9 3 4 2 8 1 6-4 9 5 2 3 0 4 1 5-1 4 4 1 1 2 4 0 1-3
7. ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ 13 9 4 1 4 8 1 7-6 9 4 3 0 1 4 0 4-1 4 5 1 1 3 4 1 3-5
8. ΑΤΛΑΝΤΕ 13 9 3 4 2 7 2 5-4 7 4 2 1 1 3 1 3-2 6 5 1 3 1 4 1 2-2
9. ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ 11 9 2 5 2 8 1 7-5 8 5 2 2 1 4 1 5-2 3 4 0 3 1 4 0 2-3
10. ΛΟΜΠΟΣ 11 9 3 2 4 7 2 7-7 7 5 2 1 2 5 0 4-3 4 4 1 1 2 2 2 3-4
11. ΠΟΤΡΟΣ 11 9 2 5 2 8 1 6-6 9 5 2 3 0 4 1 5-2 2 4 0 2 2 4 0 1-4
12. ΧΟΥΑΡΕΣ 10 9 2 4 3 8 1 4-5 7 5 2 1 2 4 1 4-4 3 4 0 3 1 4 0 0-1
13. ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ 9 9 2 3 4 9 0 4-5 4 4 1 1 2 4 0 2-2 5 5 1 2 2 5 0 2-3
14. ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 9 9 2 3 4 8 1 5-7 5 4 1 2 1 3 1 4-4 4 5 1 1 3 5 0 1-3
15. ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ 7 9 1 4 4 8 1 3-8 2 5 0 2 3 4 1 2-6 5 4 1 2 1 4 0 1-2
16. ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ 7 9 1 4 4 8 1 2-7 5 4 1 2 1 4 0 1-1 2 5 0 2 3 4 1 1-6
17. ΒΕΝΑΝΤΟΣ 7 9 1 4 4 5 4 3-14 4 4 0 4 0 4 0 1-1 3 5 1 0 4 1 4 2-13
18. ΛΟΡΟΣ 5 9 0 5 4 8 1 3-7 3 4 0 3 1 4 0 1-2 2 5 0 2 3 4 1 2-5

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 24/02/2017 ΑΤΛΑΝΤΕ - ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ - -
- 24/02/2017 ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ - ΛΟΜΠΟΣ - -
- 24/02/2017 ΒΕΝΑΝΤΟΣ - ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ - -
- 24/02/2017 ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ - ΠΟΤΡΟΣ - -
- 24/02/2017 ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ - ΧΟΥΑΡΕΣ - -
- 25/02/2017 ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 - ΤΑΜΠΙΚΟ - -
- 25/02/2017 ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ - ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ - -
- 25/02/2017 ΛΟΡΟΣ - ΚΟΡΑΣ - -
- 25/02/2017 ΝΤΟΡΑΔΟΣ - ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. - -

Under/Over Αγωνιστικής