ΜΕΞΙΚΟ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΑΤΛΑΝΤΕ 10 4 3 1 0 3 1 8-3 6 2 2 0 0 2 0 3-0 4 2 1 1 0 1 1 5-3
2. ΚΟΡΑΣ 9 4 3 0 1 3 1 5-2 3 2 1 0 1 2 0 1-1 6 2 2 0 0 1 1 4-1
3. ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. 8 4 2 2 0 2 2 6-3 2 2 0 2 0 1 1 2-2 6 2 2 0 0 1 1 4-1
4. ΤΑΜΠΙΚΟ 8 4 2 2 0 4 0 4-2 4 2 1 1 0 2 0 2-1 4 2 1 1 0 2 0 2-1
5. ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ 7 4 2 1 1 1 3 9-6 3 2 1 0 1 0 2 4-3 4 2 1 1 0 1 1 5-3
6. ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 7 4 2 1 1 3 1 5-3 6 2 2 0 0 1 1 4-1 1 2 0 1 1 2 0 1-2
7. ΧΟΥΑΡΕΣ 7 4 2 1 1 2 2 4-3 6 2 2 0 0 0 2 4-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1
8. ΠΟΤΡΟΣ 6 4 2 0 2 3 1 6-3 6 2 2 0 0 1 1 6-1 0 2 0 0 2 2 0 0-2
9. ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 6 4 2 0 2 3 1 3-4 6 2 2 0 0 2 0 2-0 0 2 0 0 2 1 1 1-4
10. ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ 6 4 2 0 2 2 2 5-7 3 2 1 0 1 1 1 3-4 3 2 1 0 1 1 1 2-3
11. ΝΤΟΡΑΔΟΣ 5 4 1 2 1 2 2 6-7 1 2 0 1 1 1 1 3-5 4 2 1 1 0 1 1 3-2
12. ΛΟΡΟΣ 5 4 1 2 1 2 2 5-6 4 2 1 1 0 1 1 3-2 1 2 0 1 1 1 1 2-4
13. ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ 4 4 1 1 2 2 2 8-7 1 2 0 1 1 1 1 3-5 3 2 1 0 1 1 1 5-2
14. ΛΟΜΠΟΣ 4 4 1 1 2 2 2 5-7 1 2 0 1 1 1 1 2-3 3 2 1 0 1 1 1 3-4
15. ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ 3 4 1 0 3 1 3 5-7 3 2 1 0 1 0 2 4-3 0 2 0 0 2 1 1 1-4
16. ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ 3 4 1 0 3 1 3 4-6 3 2 1 0 1 1 1 2-2 0 2 0 0 2 0 2 2-4
17. ΒΕΝΑΝΤΟΣ 3 4 1 0 3 1 3 6-11 3 2 1 0 1 1 1 3-5 0 2 0 0 2 0 2 3-6
18. ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ 0 4 0 0 4 3 1 1-8 0 2 0 0 2 2 0 0-4 0 2 0 0 2 1 1 1-4

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΑΤΛΑΝΤΕ 10 4 3 1 0 3 1 4-1 6 2 2 0 0 2 0 2-0 4 2 1 1 0 1 1 2-1
2. ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. 10 4 3 1 0 3 1 4-1 4 2 1 1 0 1 1 2-1 6 2 2 0 0 2 0 2-0
3. ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ 9 4 3 0 1 4 0 3-2 3 2 1 0 1 2 0 1-2 6 2 2 0 0 2 0 2-0
4. ΚΟΡΑΣ 8 4 2 2 0 4 0 4-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0 4 2 1 1 0 2 0 3-1
5. ΠΟΤΡΟΣ 7 4 2 1 1 3 1 4-2 6 2 2 0 0 1 1 4-1 1 2 0 1 1 2 0 0-1
6. ΝΤΟΡΑΔΟΣ 7 4 2 1 1 3 1 4-3 3 2 1 0 1 1 1 2-2 4 2 1 1 0 2 0 2-1
7. ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ 6 4 1 3 0 4 0 4-3 4 2 1 1 0 2 0 2-1 2 2 0 2 0 2 0 2-2
8. ΤΑΜΠΙΚΟ 6 4 1 3 0 4 0 2-1 2 2 0 2 0 2 0 1-1 4 2 1 1 0 2 0 1-0
9. ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 6 4 2 0 2 4 0 2-2 6 2 2 0 0 2 0 2-0 0 2 0 0 2 2 0 0-2
10. ΒΕΝΑΝΤΟΣ 5 4 1 2 1 3 1 3-4 2 2 0 2 0 2 0 1-1 3 2 1 0 1 1 1 2-3
11. ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 4 4 1 1 2 3 1 3-3 4 2 1 1 0 1 1 3-1 0 2 0 0 2 2 0 0-2
12. ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ 3 4 1 0 3 4 0 2-3 0 2 0 0 2 2 0 0-2 3 2 1 0 1 2 0 2-1
13. ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ 3 4 0 3 1 4 0 1-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1 2 2 0 2 0 2 0 1-1
14. ΛΟΜΠΟΣ 3 4 1 0 3 3 1 2-4 0 2 0 0 2 2 0 0-2 3 2 1 0 1 1 1 2-2
15. ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ 3 4 1 0 3 4 0 1-3 3 2 1 0 1 2 0 1-1 0 2 0 0 2 2 0 0-2
16. ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ 3 4 1 0 3 4 0 1-5 0 2 0 0 2 2 0 0-3 3 2 1 0 1 2 0 1-2
17. ΛΟΡΟΣ 2 4 0 2 2 3 1 2-4 1 2 0 1 1 2 0 1-2 1 2 0 1 1 1 1 1-2
18. ΧΟΥΑΡΕΣ 2 4 0 2 2 4 0 1-3 1 2 0 1 1 2 0 1-2 1 2 0 1 1 2 0 0-1

Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 27/01/2017 ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. - ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ - -
- 27/01/2017 ΠΟΤΡΟΣ - ΝΤΟΡΑΔΟΣ - -
- 27/01/2017 ΒΕΝΑΝΤΟΣ - ΑΤΛΑΝΤΕ - -
- 27/01/2017 ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ - ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ - -
- 28/01/2017 ΛΟΜΠΟΣ - ΚΟΡΑΣ - -
- 28/01/2017 ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ - ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ - -
- 28/01/2017 ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ - ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 - -
- 28/01/2017 ΤΑΜΠΙΚΟ - ΧΟΥΑΡΕΣ - -
- 29/01/2017 ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ - ΛΟΡΟΣ - -

Under/Over Αγωνιστικής