ΜΕΞΙΚΟ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΤΟΛΟΥΚΑ 36 17 11 3 3 10 7 24-13 17 7 5 2 0 4 3 12-4 19 10 6 1 3 6 4 12-9
2. ΚΛΑΜΠ ΑΜ. 29 17 7 8 2 11 6 24-14 21 10 6 3 1 5 5 18-7 8 7 1 5 1 6 1 6-7
3. ΜΟΝΤΕΡΕΪ 29 17 8 5 4 5 12 30-21 15 8 4 3 1 2 6 18-9 14 9 4 2 3 3 6 12-12
4. ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ. 29 17 9 2 6 8 9 29-20 19 8 6 1 1 3 5 19-7 10 9 3 1 5 5 4 10-13
5. ΤΙΓΚΡΕΣ 28 17 7 7 3 10 7 23-16 21 9 6 3 0 3 6 19-10 7 8 1 4 3 7 1 4-6
6. ΤΙΧΟΥΑΝΑ 25 17 6 7 4 13 4 18-12 20 9 6 2 1 5 4 17-7 5 8 0 5 3 8 0 1-5
7. ΠΟΥΜΑΣ 24 17 6 6 5 8 9 24-24 13 9 3 4 2 6 3 13-9 11 8 3 2 3 2 6 11-15
8. ΜΟΝΑΡΚΑΣ 24 17 7 3 7 8 9 22-24 16 9 5 1 3 4 5 12-9 8 8 2 2 4 4 4 10-15
9. ΠΑΤΣΟΥΚΑ 23 17 6 5 6 6 11 29-27 13 8 4 1 3 2 6 15-11 10 9 2 4 3 4 5 14-16
10. ΠΟΥΕΜΠΛΑ 23 17 7 2 8 10 7 23-24 16 8 5 1 2 5 3 14-10 7 9 2 1 6 5 4 9-14
11. ΝΕΚΑΞΑ 22 17 4 10 3 12 5 21-15 8 8 1 5 2 5 3 8-8 14 9 3 5 1 7 2 13-7
12. ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ 22 17 5 7 5 10 7 22-18 13 9 3 4 2 8 1 10-5 9 8 2 3 3 2 6 12-13
13. ΛΕΟΝ 22 17 6 4 7 5 12 24-33 12 8 3 3 2 2 6 14-13 10 9 3 1 5 3 6 10-20
14. ΚΕΡΕΤΑΡΟ 18 17 4 6 7 13 4 13-18 7 8 1 4 3 6 2 5-8 11 9 3 2 4 7 2 8-10
15. ΑΤΛΑΣ 18 17 5 3 9 8 9 17-26 16 9 5 1 3 5 4 11-10 2 8 0 2 6 3 5 6-16
16. ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ 18 17 5 3 9 11 6 12-25 8 9 2 2 5 6 3 8-12 10 8 3 1 4 5 3 4-13
17. ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ 15 17 3 6 8 11 6 14-24 3 8 0 3 5 6 2 4-12 12 9 3 3 3 5 4 10-12
18. ΛΟΜΠΟΣ 9 17 2 3 12 7 10 18-33 8 9 2 2 5 6 3 10-9 1 8 0 1 7 1 7 8-24

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΤΙΓΚΡΕΣ 33 17 9 6 2 16 1 17-5 22 9 7 1 1 8 1 13-2 11 8 2 5 1 8 0 4-3
2. ΤΟΛΟΥΚΑ 30 17 8 6 3 17 0 10-5 17 7 5 2 0 7 0 5-0 13 10 3 4 3 10 0 5-5
3. ΚΛΑΜΠ ΑΜ. 29 17 7 8 2 15 2 13-6 22 10 6 4 0 8 2 11-3 7 7 1 4 2 7 0 2-3
4. ΤΙΧΟΥΑΝΑ 28 17 7 7 3 16 1 11-5 23 9 7 2 0 8 1 11-2 5 8 0 5 3 8 0 0-3
5. ΜΟΝΤΕΡΕΪ 27 17 7 6 4 14 3 13-9 14 8 4 2 2 6 2 8-5 13 9 3 4 2 8 1 5-4
6. ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ 25 17 6 7 4 15 2 12-7 16 9 4 4 1 8 1 7-1 9 8 2 3 3 7 1 5-6
7. ΠΟΥΜΑΣ 25 17 7 4 6 13 4 15-12 18 9 5 3 1 8 1 9-3 7 8 2 1 5 5 3 6-9
8. ΠΑΤΣΟΥΚΑ 25 17 7 4 6 13 4 13-12 14 8 4 2 2 5 3 9-5 11 9 3 2 4 8 1 4-7
9. ΛΕΟΝ 23 17 7 2 8 14 3 11-17 10 8 3 1 4 8 0 5-5 13 9 4 1 4 6 3 6-12
10. ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ. 21 17 5 6 6 12 5 13-13 13 8 3 4 1 5 3 9-5 8 9 2 2 5 7 2 4-8
11. ΚΕΡΕΤΑΡΟ 21 17 4 9 4 17 0 5-5 7 8 1 4 3 8 0 2-4 14 9 3 5 1 9 0 3-1
12. ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ 21 17 6 3 8 15 2 8-12 10 9 3 1 5 8 1 4-7 11 8 3 2 3 7 1 4-5
13. ΠΟΥΕΜΠΛΑ 20 17 4 8 5 16 1 10-11 13 8 3 4 1 8 0 6-3 7 9 1 4 4 8 1 4-8
14. ΝΕΚΑΞΑ 18 17 3 9 5 16 1 6-8 7 8 1 4 3 7 1 3-5 11 9 2 5 2 9 0 3-3
15. ΜΟΝΑΡΚΑΣ 18 17 4 6 7 15 2 11-15 12 9 3 3 3 8 1 6-5 6 8 1 3 4 7 1 5-10
16. ΑΤΛΑΣ 15 17 3 6 8 14 3 8-15 11 9 2 5 2 8 1 5-5 4 8 1 1 6 6 2 3-10
17. ΛΟΜΠΟΣ 15 17 4 3 10 15 2 5-15 9 9 2 3 4 9 0 2-4 6 8 2 0 6 6 2 3-11
18. ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ 13 17 3 4 10 17 0 5-14 6 8 1 3 4 8 0 2-5 7 9 2 1 6 9 0 3-9

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 27/04/2018 ΜΟΝΑΡΚΑΣ - ΝΕΚΑΞΑ 1 - 1 2 - 2
- 27/04/2018 ΤΙΧΟΥΑΝΑ - ΤΟΛΟΥΚΑ 1 - 0 1 - 0
- 28/04/2018 ΛΟΜΠΟΣ - ΠΟΥΕΜΠΛΑ 0 - 0 0 - 1
- 28/04/2018 ΤΙΓΚΡΕΣ - ΜΟΝΤΕΡΕΪ 1 - 1 2 - 2
- 28/04/2018 ΠΑΤΣΟΥΚΑ - ΑΤΛΑΣ 0 - 0 0 - 0
- 28/04/2018 ΚΛΑΜΠ ΑΜ. - ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ. 0 - 0 1 - 0
- 28/04/2018 ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ - ΛΕΟΝ 0 - 1 0 - 2
- 29/04/2018 ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ - ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ 0 - 1 1 - 2
- 29/04/2018 ΠΟΥΜΑΣ - ΚΕΡΕΤΑΡΟ 1 - 0 1 - 1

Under/Over Αγωνιστικής