ΜΕΞΙΚΟ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ 6 2 2 0 0 1 1 5-0 3 1 1 0 0 0 1 3-0 3 1 1 0 0 1 0 2-0
2. ΧΟΥΑΡΕΣ 6 2 2 0 0 1 1 4-1 3 1 1 0 0 0 1 2-1 3 1 1 0 0 1 0 2-0
3. ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. 4 2 1 1 0 2 0 3-1 3 1 1 0 0 1 0 2-0 1 1 0 1 0 1 0 1-1
4. ΑΤΛΑΝΤΕ 4 2 1 1 0 1 1 3-2 1 1 0 1 0 1 0 1-1 3 1 1 0 0 0 1 2-1
5. ΝΤΟΡΑΔΟΣ 4 2 1 1 0 2 0 2-1 1 1 0 1 0 1 0 1-1 3 1 1 0 0 1 0 1-0
6. ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ 3 2 1 0 1 0 2 5-4 0 1 0 0 1 0 1 2-3 3 1 1 0 0 0 1 3-1
7. ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ 3 2 1 0 1 0 2 4-4 0 1 0 0 1 0 1 1-2 3 1 1 0 0 0 1 3-2
8. ΒΕΝΑΝΤΟΣ 3 2 1 0 1 1 1 3-3 3 1 1 0 0 0 1 3-1 0 1 0 0 1 1 0 0-2
9. ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 2 2 0 2 0 2 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 1-1
10. ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 2 2 0 2 0 2 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 1-1
11. ΤΑΜΠΙΚΟ 2 2 0 2 0 2 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0
12. ΠΟΤΡΟΣ 1 2 0 1 1 2 0 0-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0
13. ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ 1 2 0 1 1 2 0 1-3 0 1 0 0 1 1 0 0-2 1 1 0 1 0 1 0 1-1
14. ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ 1 2 0 1 1 1 1 1-4 1 1 0 1 0 1 0 1-1 0 1 0 0 1 0 1 0-3
15. ΑΤΛ. ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ 0 2 0 0 2 1 1 1-4 0 1 0 0 1 1 0 0-2 0 1 0 0 1 0 1 1-2
16. ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ 0 2 0 0 2 0 2 2-6 0 1 0 0 1 0 1 1-3 0 1 0 0 1 0 1 1-3

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΑΤΛΑΝΤΕ 6 2 2 0 0 2 0 3-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 2-0
2. ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ 6 2 2 0 0 2 0 3-0 3 1 1 0 0 1 0 2-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0
3. ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. 4 2 1 1 0 2 0 2-1 3 1 1 0 0 1 0 1-0 1 1 0 1 0 1 0 1-1
4. ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ 3 2 1 0 1 1 1 2-2 3 1 1 0 0 0 1 2-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1
5. ΧΟΥΑΡΕΣ 3 2 1 0 1 2 0 1-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1 3 1 1 0 0 1 0 1-0
6. ΑΤΛ. ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ 3 2 1 0 1 2 0 1-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1 3 1 1 0 0 1 0 1-0
7. ΒΕΝΑΝΤΟΣ 3 2 1 0 1 2 0 1-1 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
8. ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ 3 2 1 0 1 2 0 1-1 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
9. ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ 3 2 1 0 1 2 0 1-2 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 1 0 0 1 1 0 0-2
10. ΝΤΟΡΑΔΟΣ 2 2 0 2 0 2 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0
11. ΠΟΤΡΟΣ 2 2 0 2 0 2 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0
12. ΤΑΜΠΙΚΟ 2 2 0 2 0 2 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 0-0
13. ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 1 2 0 1 1 2 0 0-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
14. ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ 1 2 0 1 1 2 0 0-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0
15. ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 1 2 0 1 1 2 0 0-1 1 1 0 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
16. ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ 0 2 0 0 2 1 1 1-4 0 1 0 0 1 1 0 0-2 0 1 0 0 1 0 1 1-2

Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 19/01/2018 ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. - ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ - -
- 19/01/2018 ΠΟΤΡΟΣ - ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ - -
- 19/01/2018 ΑΤΛ. ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΤΑΜΠΙΚΟ - -
- 20/01/2018 ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948 - ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ - -
- 20/01/2018 ΚΑΦ. ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ - ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ - -
- 20/01/2018 ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ - ΑΤΛΑΝΤΕ - -
- 20/01/2018 ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ - ΧΟΥΑΡΕΣ - -
- 20/01/2018 ΝΤΟΡΑΔΟΣ - ΒΕΝΑΝΤΟΣ - -

Under/Over Αγωνιστικής