ΚΡΟΑΤΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ 40 16 12 4 0 8 8 37-11 22 8 7 1 0 4 4 20-5 18 8 5 3 0 4 4 17-6
2. ΧΑΪΝΤΟΥΚ 28 16 8 4 4 5 11 29-20 14 8 4 2 2 4 4 13-10 14 8 4 2 2 1 7 16-10
3. ΟΣΙΓΙΕΚ 28 16 7 7 2 8 8 25-17 18 8 5 3 0 4 4 14-5 10 8 2 4 2 4 4 11-12
4. ΡΙΕΚΑ 26 16 8 2 6 9 7 30-15 16 8 5 1 2 4 4 18-6 10 8 3 1 4 5 3 12-9
5. ΙΝΤΕΡ ΖΑΠ. 22 16 6 4 6 5 11 22-25 11 8 3 2 3 1 7 15-14 11 8 3 2 3 4 4 7-11
6. ΛΟΚΟΜ.ΖΑΓΚΡΕΜΠ 21 16 6 3 7 8 8 16-21 11 8 3 2 3 4 4 9-10 10 8 3 1 4 4 4 7-11
7. ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ 17 16 4 5 7 12 4 11-16 10 8 2 4 2 5 3 8-8 7 8 2 1 5 7 1 3-8
8. ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ 14 16 4 2 10 5 11 17-35 9 8 3 0 5 2 6 11-15 5 8 1 2 5 3 5 6-20
9. ΙΣΤΡΑ 1961 13 16 3 4 9 11 5 13-21 9 8 2 3 3 6 2 6-8 4 8 1 1 6 5 3 7-13
10. ΡΟΥΝΤΕΣ 11 16 2 5 9 7 9 16-35 5 8 1 2 5 5 3 5-16 6 8 1 3 4 2 6 11-19

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ 34 16 10 4 2 14 2 18-5 19 8 6 1 1 7 1 10-2 15 8 4 3 1 7 1 8-3
2. ΧΑΪΝΤΟΥΚ 30 16 8 6 2 14 2 16-3 15 8 4 3 1 8 0 7-2 15 8 4 3 1 6 2 9-1
3. ΡΙΕΚΑ 21 16 5 6 5 15 1 11-8 12 8 3 3 2 7 1 6-3 9 8 2 3 3 8 0 5-5
4. ΛΟΚΟΜ.ΖΑΓΚΡΕΜΠ 20 16 4 8 4 15 1 6-5 9 8 2 3 3 7 1 3-4 11 8 2 5 1 8 0 3-1
5. ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ 20 16 4 8 4 13 3 8-15 10 8 2 4 2 7 1 4-7 10 8 2 4 2 6 2 4-8
6. ΙΝΤΕΡ ΖΑΠ. 19 16 4 7 5 14 2 9-11 8 8 2 2 4 6 2 6-9 11 8 2 5 1 8 0 3-2
7. ΙΣΤΡΑ 1961 19 16 5 4 7 13 3 8-13 11 8 3 2 3 7 1 3-6 8 8 2 2 4 6 2 5-7
8. ΟΣΙΓΙΕΚ 17 16 3 8 5 15 1 6-9 12 8 2 6 0 8 0 3-1 5 8 1 2 5 7 1 3-8
9. ΡΟΥΝΤΕΣ 15 16 4 3 9 15 1 5-14 8 8 2 2 4 7 1 3-7 7 8 2 1 5 8 0 2-7
10. ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ 14 16 2 8 6 16 0 2-6 8 8 1 5 2 8 0 1-2 6 8 1 3 4 8 0 1-4

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 24/11/2017 ΙΝΤΕΡ ΖΑΠ. - ΛΟΚΟΜ.ΖΑΓΚΡΕΜΠ - -
- 25/11/2017 ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ - ΙΣΤΡΑ 1961 - -
- 25/11/2017 ΧΑΪΝΤΟΥΚ - ΟΣΙΓΙΕΚ - -
- 26/11/2017 ΡΟΥΝΤΕΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - -
- 26/11/2017 ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ - ΡΙΕΚΑ - -

Under/Over Αγωνιστικής