ΠΟΛΩΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ 19 10 5 4 1 2 8 22-14 11 5 3 2 0 1 4 13-6 8 5 2 2 1 1 4 9-8
2. ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ 19 10 5 4 1 6 4 15-7 13 5 4 1 0 2 3 10-2 6 5 1 3 1 4 1 5-5
3. ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 18 10 5 3 2 7 3 15-6 11 5 3 2 0 3 2 10-2 7 5 2 1 2 4 1 5-4
4. ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ 18 10 5 3 2 6 4 14-12 7 5 2 1 2 3 2 5-6 11 5 3 2 0 3 2 9-6
5. ΣΛΑΣΚ 16 10 4 4 2 6 4 14-12 13 5 4 1 0 2 3 10-5 3 5 0 3 2 4 1 4-7
6. ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ. 16 10 5 1 4 6 4 12-10 13 5 4 1 0 3 2 9-3 3 5 1 0 4 3 2 3-7
7. ΒΙΣΛΑ ΚΡ. 16 10 5 1 4 4 6 13-14 10 4 3 1 0 3 1 6-2 6 6 2 0 4 1 5 7-12
8. ΚΟΡΟΝΑ Κ. 14 10 4 2 4 6 4 12-12 12 6 4 0 2 2 4 11-8 2 4 0 2 2 4 0 1-4
9. ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 14 10 4 2 4 7 3 9-9 7 4 2 1 1 3 1 3-2 7 6 2 1 3 4 2 6-7
10. ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 14 10 3 5 2 7 3 9-10 9 6 2 3 1 4 2 7-6 5 4 1 2 1 3 1 2-4
11. ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ 11 9 3 2 4 6 3 8-12 6 5 2 0 3 4 1 4-5 5 4 1 2 1 2 2 4-7
12. ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ 10 10 2 4 4 5 5 14-15 2 4 0 2 2 2 2 6-8 8 6 2 2 2 3 3 8-7
13. ΠΟΓΚΟΝ 8 10 2 2 6 3 7 9-14 2 5 0 2 3 3 2 2-5 6 5 2 0 3 0 5 7-9
14. ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 8 10 2 2 6 6 4 8-13 7 6 2 1 3 3 3 6-8 1 4 0 1 3 3 1 2-5
15. ΠΙΑΣΤ 8 10 2 2 6 6 4 9-17 4 5 1 1 3 3 2 5-6 4 5 1 1 3 3 2 4-11
16. ΚΡΑΚΟΒΙΑ 6 9 1 3 5 5 4 10-16 3 4 0 3 1 3 1 5-7 3 5 1 0 4 2 3 5-9

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ 22 10 6 4 0 9 1 10-2 13 5 4 1 0 5 0 6-0 9 5 2 3 0 4 1 4-2
2. ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 17 10 4 5 1 10 0 5-2 11 5 3 2 0 5 0 4-0 6 5 1 3 1 5 0 1-2
3. ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ 16 10 3 7 0 10 0 5-0 11 5 3 2 0 5 0 5-0 5 5 0 5 0 5 0 0-0
4. ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ. 15 10 3 6 1 10 0 3-2 7 5 1 4 0 5 0 1-0 8 5 2 2 1 5 0 2-2
5. ΠΟΓΚΟΝ 14 10 3 5 2 9 1 4-4 4 5 0 4 1 4 1 1-2 10 5 3 1 1 5 0 3-2
6. ΚΟΡΟΝΑ Κ. 13 10 2 7 1 9 1 6-5 10 6 2 4 0 5 1 6-4 3 4 0 3 1 4 0 0-1
7. ΣΛΑΣΚ 12 10 2 6 2 10 0 6-4 8 5 2 2 1 5 0 5-2 4 5 0 4 1 5 0 1-2
8. ΚΡΑΚΟΒΙΑ 11 9 2 5 2 7 2 7-7 5 4 1 2 1 3 1 3-3 6 5 1 3 1 4 1 4-4
9. ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ 11 10 1 8 1 9 1 4-4 5 5 0 5 0 5 0 1-1 6 5 1 3 1 4 1 3-3
10. ΒΙΣΛΑ ΚΡ. 10 10 2 4 4 8 2 5-7 5 4 1 2 1 4 0 1-1 5 6 1 2 3 4 2 4-6
11. ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 10 10 1 7 2 10 0 3-3 2 4 0 2 2 4 0 0-2 8 6 1 5 0 6 0 3-1
12. ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 10 10 1 7 2 9 1 3-4 7 6 1 4 1 5 1 3-3 3 4 0 3 1 4 0 0-1
13. ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 8 10 0 8 2 10 0 1-3 5 6 0 5 1 6 0 1-2 3 4 0 3 1 4 0 0-1
14. ΠΙΑΣΤ 8 10 0 8 2 10 0 3-6 5 5 0 5 0 5 0 2-2 3 5 0 3 2 5 0 1-4
15. ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ 7 10 1 4 5 9 1 4-9 1 4 0 1 3 3 1 1-5 6 6 1 3 2 6 0 3-4
16. ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ 6 9 1 3 5 9 0 2-9 2 5 0 2 3 5 0 0-4 4 4 1 1 2 4 0 2-5

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 22/09/2017 ΠΙΑΣΤ - ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 0 - 0 0 - 1
- 22/09/2017 ΣΛΑΣΚ - ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 2 - 0 2 - 0
- 23/09/2017 ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ - ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ 0 - 0 2 - 1
- 23/09/2017 ΠΟΓΚΟΝ - ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ 0 - 0 1 - 2
- 23/09/2017 ΚΟΡΟΝΑ Κ. - ΒΙΣΛΑ ΚΡ. 1 - 1 2 - 1
- 24/09/2017 ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ - ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 0 - 0 1 - 0
- 24/09/2017 ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ - ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ. 0 - 0 1 - 0
- 25/09/2017 ΚΡΑΚΟΒΙΑ - ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ - -

Under/Over Αγωνιστικής