ΠΟΛΩΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΛΕΓΚΝΙΤΣΑ 48 26 13 9 4 18 8 36-21 24 13 6 6 1 8 5 19-11 24 13 7 3 3 10 3 17-10
2. ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛ. 43 25 12 7 6 13 12 36-27 25 13 7 4 2 7 6 22-13 18 12 5 3 4 6 6 14-14
3. ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 43 25 13 4 8 12 13 36-28 20 13 6 2 5 7 6 16-14 23 12 7 2 3 5 7 20-14
4. ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 42 26 12 6 8 16 10 29-26 20 13 6 2 5 8 5 14-14 22 13 6 4 3 8 5 15-12
5. ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 42 25 12 6 7 13 12 36-28 21 13 6 3 4 6 7 21-16 21 12 6 3 3 7 5 15-12
6. ΣΟΖΝΙΤΣΕ 41 25 11 8 6 15 10 33-21 19 12 5 4 3 7 5 17-11 22 13 6 4 3 8 5 16-10
7. ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣ. 40 26 11 7 8 16 10 33-27 25 13 8 1 4 7 6 20-12 15 13 3 6 4 9 4 13-15
8. ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 37 26 10 7 9 15 11 29-28 25 13 7 4 2 8 5 16-10 12 13 3 3 7 7 6 13-18
9. ΡΑΚΟΦ ΣΖΕΣ. 36 25 10 6 9 9 16 39-33 14 13 3 5 5 5 8 17-18 22 12 7 1 4 4 8 22-15
10. ΠΟΝΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 35 26 8 11 7 17 9 27-28 22 13 6 4 3 9 4 14-9 13 13 2 7 4 8 5 13-19
11. ΤΙΣΧΙ 71 34 25 9 7 9 13 12 28-34 25 13 7 4 2 7 6 19-15 9 12 2 3 7 6 6 9-19
12. ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠ. 32 25 8 8 9 14 11 30-30 21 12 6 3 3 6 6 19-13 11 13 2 5 6 8 5 11-17
13. ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝ. 29 26 7 8 11 15 11 29-39 9 13 1 6 6 8 5 10-18 20 13 6 2 5 7 6 19-21
14. ΜΠΙΤΟΒΙΑ 28 25 7 7 11 14 11 26-32 18 12 5 3 4 5 7 16-15 10 13 2 4 7 9 4 10-17
15. ΟΛΙΜΠΙΑ ΓΚΡΟΥΝΤ. 24 25 6 6 13 19 6 16-26 14 12 4 2 6 10 2 8-10 10 13 2 4 7 9 4 8-16
16. ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 21 25 4 9 12 15 10 18-33 13 12 3 4 5 8 4 11-16 8 13 1 5 7 7 6 7-17
17. ΣΤΟΜΙΛ 20 25 6 3 16 13 12 25-41 16 12 5 1 6 7 5 15-14 5 13 1 2 10 6 7 10-27
18. ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ 15 25 7 5 13 13 12 28-32 19 13 5 4 4 7 6 17-14 7 12 2 1 9 6 6 11-18
ΣΤΟΜΙΛ: -1
ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ: -11

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣ. 39 26 8 15 3 24 2 16-10 21 13 5 6 2 13 0 8-4 18 13 3 9 1 11 2 8-6
2. ΠΟΝΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 39 26 8 15 3 25 1 11-11 20 13 4 8 1 13 0 5-3 19 13 4 7 2 12 1 6-8
3. ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 38 25 9 11 5 24 1 15-11 21 13 5 6 2 13 0 7-3 17 12 4 5 3 11 1 8-8
4. ΡΑΚΟΦ ΣΖΕΣ. 37 25 10 7 8 21 4 17-19 16 13 4 4 5 13 0 4-8 21 12 6 3 3 8 4 13-11
5. ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠ. 37 25 9 10 6 22 3 17-12 19 12 5 4 3 9 3 11-8 18 13 4 6 3 13 0 6-4
6. ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 36 25 8 12 5 21 4 17-10 16 13 4 4 5 9 4 11-10 20 12 4 8 0 12 0 6-0
7. ΛΕΓΚΝΙΤΣΑ 36 26 7 15 4 23 3 15-11 17 13 3 8 2 11 2 8-6 19 13 4 7 2 12 1 7-5
8. ΣΤΟΜΙΛ 32 25 8 8 9 23 2 14-15 18 12 5 3 4 11 1 8-6 14 13 3 5 5 12 1 6-9
9. ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ 31 25 6 13 6 23 2 12-9 18 13 4 6 3 12 1 8-5 13 12 2 7 3 11 1 4-4
10. ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝ. 31 26 6 13 7 23 3 14-16 15 13 2 9 2 12 1 6-6 16 13 4 4 5 11 2 8-10
11. ΣΟΖΝΙΤΣΕ 31 25 7 10 8 21 4 17-14 16 12 4 4 4 10 2 9-5 15 13 3 6 4 11 2 8-9
12. ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 30 26 6 12 8 24 2 14-14 18 13 3 9 1 12 1 8-5 12 13 3 3 7 12 1 6-9
13. ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 29 26 5 14 7 25 1 11-13 10 13 1 7 5 13 0 4-7 19 13 4 7 2 12 1 7-6
14. ΤΙΣΧΙ 71 29 25 6 11 8 23 2 12-17 23 13 6 5 2 12 1 10-6 6 12 0 6 6 11 1 2-11
15. ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛ. 27 25 5 12 8 22 3 14-18 17 13 3 8 2 10 3 10-9 10 12 2 4 6 12 0 4-9
16. ΟΛΙΜΠΙΑ ΓΚΡΟΥΝΤ. 27 25 4 15 6 23 2 9-10 17 12 3 8 1 12 0 5-2 10 13 1 7 5 11 2 4-8
17. ΜΠΙΤΟΒΙΑ 23 25 4 11 10 24 1 10-16 11 12 2 5 5 11 1 7-8 12 13 2 6 5 13 0 3-8
18. ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 23 25 3 14 8 25 0 4-13 11 12 2 5 5 12 0 2-7 12 13 1 9 3 13 0 2-6

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/04/2018 ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ - ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝ. - -
- 20/04/2018 ΤΙΣΧΙ 71 - ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ - -
- 20/04/2018 ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ - ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ - -
- 21/04/2018 ΣΤΟΜΙΛ - ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠ. - -
- 21/04/2018 ΟΛΙΜΠΙΑ ΓΚΡΟΥΝΤ. - ΣΟΖΝΙΤΣΕ - -
- 21/04/2018 ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛ. - ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ - -
- 21/04/2018 ΜΠΙΤΟΒΙΑ - ΡΑΚΟΦ ΣΖΕΣ. - -
- 21/04/2018 ΠΟΝΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ - ΛΕΓΚΝΙΤΣΑ - -
- 22/04/2018 ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ - ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣ. - -

Under/Over Αγωνιστικής