ΠΟΛΩΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 22 12 6 4 2 8 4 19-7 14 6 4 2 0 3 3 13-2 8 6 2 2 2 5 1 6-5
2. ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ 22 12 6 4 2 7 5 18-10 16 6 5 1 0 2 4 13-4 6 6 1 3 2 5 1 5-6
3. ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ 22 12 6 4 2 3 9 25-17 14 6 4 2 0 2 4 14-6 8 6 2 2 2 1 5 11-11
4. ΒΙΣΛΑ ΚΡ. 20 12 6 2 4 6 6 15-14 11 5 3 2 0 4 1 6-2 9 7 3 0 4 2 5 9-12
5. ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ 20 12 5 5 2 8 4 15-13 8 6 2 2 2 4 2 6-7 12 6 3 3 0 4 2 9-6
6. ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ. 19 12 6 1 5 7 5 13-13 16 6 5 1 0 4 2 10-3 3 6 1 0 5 3 3 3-10
7. ΚΟΡΟΝΑ Κ. 18 12 5 3 4 8 4 14-12 15 7 5 0 2 3 4 13-8 3 5 0 3 2 5 0 1-4
8. ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ 17 12 5 2 5 8 4 12-15 9 6 3 0 3 5 1 5-5 8 6 2 2 2 3 3 7-10
9. ΣΛΑΣΚ 17 12 4 5 3 8 4 15-15 13 6 4 1 1 3 3 10-7 4 6 0 4 2 5 1 5-8
10. ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 16 12 4 4 4 8 4 12-12 8 5 2 2 1 4 1 4-3 8 7 2 2 3 4 3 8-9
11. ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 16 12 3 7 2 9 3 11-12 10 7 2 4 1 5 2 8-7 6 5 1 3 1 4 1 3-5
12. ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ 13 12 3 4 5 7 5 15-16 5 5 1 2 2 3 2 7-8 8 7 2 2 3 4 3 8-8
13. ΚΡΑΚΟΒΙΑ 10 12 2 4 6 6 6 15-20 6 6 1 3 2 3 3 9-10 4 6 1 1 4 3 3 6-10
14. ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 9 12 2 3 7 8 4 9-15 8 7 2 2 3 4 3 7-9 1 5 0 1 4 4 1 2-6
15. ΠΟΓΚΟΝ 9 12 2 3 7 4 8 9-17 3 6 0 3 3 4 2 2-5 6 6 2 0 4 0 6 7-12
16. ΠΙΑΣΤ 9 12 2 3 7 7 5 11-20 5 6 1 2 3 3 3 7-8 4 6 1 1 4 4 2 4-12

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ 23 12 6 5 1 10 2 11-4 14 6 4 2 0 6 0 6-0 9 6 2 3 1 4 2 5-4
2. ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 23 12 6 5 1 12 0 8-2 14 6 4 2 0 6 0 6-0 9 6 2 3 1 6 0 2-2
3. ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ 20 12 4 8 0 11 1 7-1 14 6 4 2 0 5 1 7-1 6 6 0 6 0 6 0 0-0
4. ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ. 18 12 4 6 2 12 0 4-4 10 6 2 4 0 6 0 2-0 8 6 2 2 2 6 0 2-4
5. ΚΟΡΟΝΑ Κ. 17 12 3 8 1 11 1 7-5 13 7 3 4 0 6 1 7-4 4 5 0 4 1 5 0 0-1
6. ΚΡΑΚΟΒΙΑ 16 12 3 7 2 10 2 8-7 9 6 2 3 1 5 1 4-3 7 6 1 4 1 5 1 4-4
7. ΠΟΓΚΟΝ 15 12 3 6 3 11 1 4-5 5 6 0 5 1 5 1 1-2 10 6 3 1 2 6 0 3-3
8. ΣΛΑΣΚ 14 12 2 8 2 12 0 7-5 9 6 2 3 1 6 0 5-2 5 6 0 5 1 6 0 2-3
9. ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 12 12 1 9 2 12 0 5-5 3 5 0 3 2 5 0 1-3 9 7 1 6 0 7 0 4-2
10. ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 12 12 1 9 2 11 1 4-5 8 7 1 5 1 6 1 3-3 4 5 0 4 1 5 0 1-2
11. ΒΙΣΛΑ ΚΡ. 12 12 2 6 4 10 2 5-7 6 5 1 3 1 5 0 1-1 6 7 1 3 3 5 2 4-6
12. ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ 12 12 1 9 2 11 1 4-5 5 6 0 5 1 6 0 1-2 7 6 1 4 1 5 1 3-3
13. ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 10 12 0 10 2 12 0 2-4 6 7 0 6 1 7 0 2-3 4 5 0 4 1 5 0 0-1
14. ΠΙΑΣΤ 10 12 0 10 2 12 0 4-7 6 6 0 6 0 6 0 3-3 4 6 0 4 2 6 0 1-4
15. ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ 8 12 1 5 6 11 1 4-10 2 5 0 2 3 4 1 1-5 6 7 1 3 3 7 0 3-5
16. ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ 8 12 1 5 6 12 0 2-10 3 6 0 3 3 6 0 0-4 5 6 1 2 3 6 0 2-6

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/10/2017 ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ - ΠΙΑΣΤ - -
- 20/10/2017 ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ - ΚΟΡΟΝΑ Κ. - -
- 21/10/2017 ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ - -
- 21/10/2017 ΠΟΓΚΟΝ - ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ - -
- 21/10/2017 ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ - ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ - -
- 22/10/2017 ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ - ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ - -
- 22/10/2017 ΒΙΣΛΑ ΚΡ. - ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ. - -
- 23/10/2017 ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ - ΣΛΑΣΚ - -

Under/Over Αγωνιστικής