ΣΛΟΒΑΚΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡ. 3 1 1 0 0 0 1 5-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 3 1 1 0 0 0 1 5-1
2. ΖΛΑΤΕ ΜΟΡΑΦΤΣΕ 3 1 1 0 0 0 1 2-1 3 1 1 0 0 0 1 2-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0
3. ΤΡΕΝΤΣΙΝ 3 1 1 0 0 0 1 2-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 3 1 1 0 0 0 1 2-1
4. ΝΙΤΡΑ 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
5. ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ ΣΤΡ. 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
6. ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
7. ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ 0 1 0 0 1 0 1 1-2 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0 1 1-2
8. ΣΕΝΙΤΣΑ 0 1 0 0 1 0 1 1-2 0 1 0 0 1 0 1 1-2 0 0 0 0 0 0 0 0-0
9. ΖΕΜΠΛΙΝ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
10. ΖΙΛΙΝΑ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
11. ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
12. ΤΑΤΡΑΝ ΠΡΕΣΟΦ 0 1 0 0 1 0 1 1-5 0 1 0 0 1 0 1 1-5 0 0 0 0 0 0 0 0-0

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΝΙΤΡΑ 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
2. ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ ΣΤΡ. 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
3. ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡ. 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0
4. ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ 3 1 1 0 0 1 0 1-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0
5. ΤΡΕΝΤΣΙΝ 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0 0 0 0-0 3 1 1 0 0 1 0 1-0
6. ΖΛΑΤΕ ΜΟΡΑΦΤΣΕ 1 1 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0
7. ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ 1 1 0 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1 0 1-1
8. ΖΕΜΠΛΙΝ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
9. ΖΙΛΙΝΑ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
10. ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1 0 0-1
11. ΣΕΝΙΤΣΑ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0
12. ΤΑΤΡΑΝ ΠΡΕΣΟΦ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 1 0 0 1 1 0 0-1 0 0 0 0 0 0 0 0-0

Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 28/07/2017 ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ - -
- 29/07/2017 ΖΕΜΠΛΙΝ - ΝΙΤΡΑ - -
- 29/07/2017 ΖΙΛΙΝΑ - ΤΑΤΡΑΝ ΠΡΕΣΟΦ - -
- 29/07/2017 ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ - ΣΕΝΙΤΣΑ - -
- 29/07/2017 ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡ. - ΖΛΑΤΕ ΜΟΡΑΦΤΣΕ - -
- 29/07/2017 ΤΡΕΝΤΣΙΝ - ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ ΣΤΡ. - -

Under/Over Αγωνιστικής