ΣΛΟΒΕΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΜΑΡΙΜΠΟΡ 46 21 14 4 3 9 12 42-15 28 11 9 1 1 7 4 23-4 18 10 5 3 2 2 8 19-11
2. ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. 46 21 14 4 3 12 9 34-15 22 11 7 1 3 7 4 15-9 24 10 7 3 0 5 5 19-6
3. ΝΤΟΜΖΑΛΕ 39 21 12 3 6 8 13 45-22 25 11 8 1 2 4 7 27-11 14 10 4 2 4 4 6 18-11
4. ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΣΛ. 28 21 7 7 7 13 8 24-24 19 11 5 4 2 6 5 17-11 9 10 2 3 5 7 3 7-13
5. ΤΣΕΛΙΕ 27 21 8 3 10 10 11 25-25 15 10 4 3 3 6 4 10-10 12 11 4 0 7 4 7 15-15
6. ΚΟΠΕΡ 26 20 7 5 8 11 9 20-26 16 10 5 1 4 4 6 12-12 10 10 2 4 4 7 3 8-14
7. ΡΟΥΝΤΑΡ 25 21 6 7 8 11 10 27-28 12 11 2 6 3 7 4 12-13 13 10 4 1 5 4 6 15-15
8. ΚΡΣΚΟ 21 20 4 9 7 10 10 20-31 13 9 3 4 2 6 3 9-8 8 11 1 5 5 4 7 11-23
9. ΑΛΟΥΜΙΝΙ 18 21 4 6 11 10 11 15-33 12 10 3 3 4 3 7 9-16 6 11 1 3 7 7 4 6-17
10. ΡΑΝΤΟΜΛΖΕ 9 21 1 6 14 8 13 16-49 3 10 0 3 7 1 9 10-30 6 11 1 3 7 7 4 6-19

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. 42 21 12 6 3 20 1 16-4 21 11 6 3 2 10 1 9-3 21 10 6 3 1 10 0 7-1
2. ΜΑΡΙΜΠΟΡ 36 21 9 9 3 18 3 21-7 19 11 5 4 2 9 2 11-2 17 10 4 5 1 9 1 10-5
3. ΝΤΟΜΖΑΛΕ 34 21 9 7 5 16 5 18-9 17 11 4 5 2 8 3 10-5 17 10 5 2 3 8 2 8-4
4. ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΣΛ. 26 21 5 11 5 20 1 8-9 13 11 3 4 4 11 0 4-5 13 10 2 7 1 9 1 4-4
5. ΤΣΕΛΙΕ 24 21 5 9 7 21 0 8-12 13 10 3 4 3 10 0 3-4 11 11 2 5 4 11 0 5-8
6. ΡΟΥΝΤΑΡ 24 21 4 12 5 19 2 9-11 10 11 1 7 3 10 1 5-8 14 10 3 5 2 9 1 4-3
7. ΚΟΠΕΡ 22 20 3 13 4 16 4 11-13 9 10 1 6 3 8 2 6-7 13 10 2 7 1 8 2 5-6
8. ΑΛΟΥΜΙΝΙ 22 21 4 10 7 21 0 5-9 11 10 2 5 3 10 0 3-4 11 11 2 5 4 11 0 2-5
9. ΚΡΣΚΟ 22 20 5 7 8 17 3 10-16 11 9 2 5 2 9 0 3-3 11 11 3 2 6 8 3 7-13
10. ΡΑΝΤΟΜΛΖΕ 14 21 2 8 11 20 1 3-19 6 10 1 3 6 9 1 2-12 8 11 1 5 5 11 0 1-7

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 25/02/2017 ΚΟΠΕΡ - ΤΣΕΛΙΕ - -
- 25/02/2017 ΚΡΣΚΟ - ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΣΛ. - -
- 25/02/2017 ΜΑΡΙΜΠΟΡ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. - -
- 25/02/2017 ΡΑΝΤΟΜΛΖΕ - ΑΛΟΥΜΙΝΙ - -
- 25/02/2017 ΡΟΥΝΤΑΡ - ΝΤΟΜΖΑΛΕ - -

Under/Over Αγωνιστικής