ΣΛΟΒΕΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. 63 27 19 6 2 15 12 49-12 36 14 11 3 0 6 8 32-6 27 13 8 3 2 9 4 17-6
2. ΜΑΡΙΜΠΟΡ 58 27 17 7 3 12 15 53-20 26 14 7 5 2 9 5 15-11 32 13 10 2 1 3 10 38-9
3. ΝΤΟΜΖΑΛΕ 56 27 17 5 5 12 15 59-21 29 13 9 2 2 6 7 34-7 27 14 8 3 3 6 8 25-14
4. ΡΟΥΝΤΑΡ 43 27 13 4 10 10 17 40-34 23 14 7 2 5 4 10 23-18 20 13 6 2 5 6 7 17-16
5. ΤΣΕΛΙΕ 39 27 11 6 10 9 18 47-36 28 13 8 4 1 6 7 31-10 11 14 3 2 9 3 11 16-26
6. ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΣΛ. 31 27 9 4 14 14 13 26-41 17 13 5 2 6 6 7 11-23 14 14 4 2 8 8 6 15-18
7. ΚΡΣΚΟ 29 26 8 5 13 12 14 31-46 21 14 6 3 5 6 8 21-23 8 12 2 2 8 6 6 10-23
8. ΑΛΟΥΜΙΝΙ 22 26 5 7 14 12 14 29-48 12 12 3 3 6 5 7 17-20 10 14 2 4 8 7 7 12-28
9. ΑΝΤΡΙΑ ΑΝΚΑΡΑΝ 17 27 3 8 16 11 16 24-64 6 14 1 3 10 6 8 8-32 11 13 2 5 6 5 8 16-32
10. ΖΙΒΙΛΑ ΤΡΙΓΚΛΑΒ 15 27 3 6 18 13 14 20-56 5 13 1 2 10 6 7 9-27 10 14 2 4 8 7 7 11-29

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. 46 27 11 13 3 24 3 19-7 30 14 8 6 0 12 2 13-2 16 13 3 7 3 12 1 6-5
2. ΝΤΟΜΖΑΛΕ 44 27 10 14 3 24 3 23-10 26 13 7 5 1 10 3 13-3 18 14 3 9 2 14 0 10-7
3. ΜΑΡΙΜΠΟΡ 43 27 10 13 4 24 3 20-5 22 14 5 7 2 14 0 6-3 21 13 5 6 2 10 3 14-2
4. ΡΟΥΝΤΑΡ 43 27 11 10 6 26 1 18-12 22 14 5 7 2 13 1 10-6 21 13 6 3 4 13 0 8-6
5. ΚΡΣΚΟ 32 26 8 8 10 22 4 14-19 25 14 7 4 3 11 3 11-9 7 12 1 4 7 11 1 3-10
6. ΑΛΟΥΜΙΝΙ 32 26 7 11 8 23 3 11-17 21 12 5 6 1 12 0 7-4 11 14 2 5 7 11 3 4-13
7. ΤΣΕΛΙΕ 30 27 5 15 7 25 2 14-16 22 13 5 7 1 11 2 11-5 8 14 0 8 6 14 0 3-11
8. ΖΙΒΙΛΑ ΤΡΙΓΚΛΑΒ 27 27 4 15 8 23 4 9-17 12 13 2 6 5 11 2 4-10 15 14 2 9 3 12 2 5-7
9. ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΣΛ. 26 27 3 17 7 26 1 8-14 11 13 1 8 4 12 1 3-10 15 14 2 9 3 14 0 5-4
10. ΑΝΤΡΙΑ ΑΝΚΑΡΑΝ 17 27 3 8 16 23 4 8-27 12 14 2 6 6 14 0 3-11 5 13 1 2 10 9 4 5-16

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 21/04/2018 ΑΛΟΥΜΙΝΙ - ΜΑΡΙΜΠΟΡ - -
- 21/04/2018 ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΣΛ. - ΚΡΣΚΟ - -
- 22/04/2018 ΖΙΒΙΛΑ ΤΡΙΓΚΛΑΒ - ΑΝΤΡΙΑ ΑΝΚΑΡΑΝ - -
- 22/04/2018 ΤΣΕΛΙΕ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. - -
- 22/04/2018 ΝΤΟΜΖΑΛΕ - ΡΟΥΝΤΑΡ - -

Under/Over Αγωνιστικής