ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΠΕΝΙΑΡΟΛ 21 7 7 0 0 3 4 18-2 9 3 3 0 0 1 2 7-1 12 4 4 0 0 2 2 11-1
2. ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ 19 7 6 1 0 2 5 14-6 9 3 3 0 0 1 2 6-3 10 4 3 1 0 1 3 8-3
3. ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ 14 7 4 2 1 5 2 9-4 9 4 3 0 1 3 1 5-1 5 3 1 2 0 2 1 4-3
4. ΑΤΛ. ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ 12 7 3 3 1 2 5 13-7 7 3 2 1 0 1 2 6-3 5 4 1 2 1 1 3 7-4
5. ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ 11 7 3 2 2 5 2 8-6 5 3 1 2 0 3 0 3-2 6 4 2 0 2 2 2 5-4
6. ΝΑΣΙΟΝΑΛ Μ. 10 7 3 1 3 4 3 8-7 6 4 2 0 2 2 2 5-4 4 3 1 1 1 2 1 3-3
7. ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ 10 7 3 1 3 3 4 7-11 4 4 1 1 2 1 3 3-9 6 3 2 0 1 2 1 4-2
8. ΡΑΜΠΛΑ ΤΖ. 9 7 2 3 2 3 4 10-12 7 4 2 1 1 1 3 7-7 2 3 0 2 1 2 1 3-5
9. ΣΕΡΡΟ 9 7 3 0 4 3 4 7-10 6 3 2 0 1 0 3 5-6 3 4 1 0 3 3 1 2-4
10. ΦΕΝΙΞ ΟΥΡ. 7 7 2 1 4 3 4 8-10 1 4 0 1 3 2 2 3-6 6 3 2 0 1 1 2 5-4
11. ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤ. 7 7 2 1 4 2 5 8-11 4 4 1 1 2 2 2 3-7 3 3 1 0 2 0 3 5-4
12. ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ 6 7 1 3 3 3 4 10-12 3 3 0 3 0 2 1 4-4 3 4 1 0 3 1 3 6-8
13. ΡΑΣΙΝΓΚ Κ. Μ. 6 7 1 3 3 6 1 5-8 1 4 0 1 3 4 0 1-5 5 3 1 2 0 2 1 4-3
14. ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ Γ. 6 7 1 3 3 4 3 7-11 5 4 1 2 1 1 3 6-7 1 3 0 1 2 3 0 1-4
15. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ 4 7 1 1 5 3 4 6-13 3 3 1 0 2 2 1 2-4 1 4 0 1 3 1 3 4-9
16. ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ 4 7 1 1 5 3 4 5-13 3 3 1 0 2 1 2 3-5 1 4 0 1 3 2 2 2-8

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΝΑΣΙΟΝΑΛ Μ. 15 7 4 3 0 7 0 5-0 8 4 2 2 0 4 0 3-0 7 3 2 1 0 3 0 2-0
2. ΠΕΝΙΑΡΟΛ 13 7 3 4 0 7 0 5-0 5 3 1 2 0 3 0 2-0 8 4 2 2 0 4 0 3-0
3. ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ 13 7 3 4 0 7 0 4-1 8 4 2 2 0 4 0 2-0 5 3 1 2 0 3 0 2-1
4. ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ Γ. 12 7 3 3 1 7 0 5-2 7 4 2 1 1 4 0 4-2 5 3 1 2 0 3 0 1-0
5. ΑΤΛ. ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ 11 7 3 2 2 6 1 5-4 3 3 1 0 2 2 1 2-3 8 4 2 2 0 4 0 3-1
6. ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ 10 7 2 4 1 7 0 5-3 2 3 0 2 1 3 0 1-2 8 4 2 2 0 4 0 4-1
7. ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ 10 7 2 4 1 7 0 2-1 2 3 0 2 1 3 0 0-1 8 4 2 2 0 4 0 2-0
8. ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ 10 7 2 4 1 7 0 5-5 7 3 2 1 0 3 0 3-1 3 4 0 3 1 4 0 2-4
9. ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤ. 9 7 2 3 2 7 0 4-4 5 4 1 2 1 4 0 2-2 4 3 1 1 1 3 0 2-2
10. ΡΑΜΠΛΑ ΤΖ. 8 7 2 2 3 6 1 4-6 5 4 1 2 1 4 0 2-3 3 3 1 0 2 2 1 2-3
11. ΣΕΡΡΟ 7 7 1 4 2 6 1 4-5 3 3 1 0 2 2 1 3-4 4 4 0 4 0 4 0 1-1
12. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ 6 7 1 3 3 6 1 3-6 2 3 0 2 1 3 0 0-1 4 4 1 1 2 3 1 3-5
13. ΦΕΝΙΞ ΟΥΡ. 6 7 1 3 3 7 0 2-5 2 4 0 2 2 4 0 1-3 4 3 1 1 1 3 0 1-2
14. ΡΑΣΙΝΓΚ Κ. Μ. 5 7 1 2 4 7 0 1-4 2 4 0 2 2 4 0 0-2 3 3 1 0 2 3 0 1-2
15. ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ 5 7 1 2 4 7 0 2-6 1 4 0 1 3 4 0 1-5 4 3 1 1 1 3 0 1-1
16. ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ 3 7 0 3 4 7 0 0-4 2 3 0 2 1 3 0 0-1 1 4 0 1 3 4 0 0-3

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 21/10/2017 ΑΤΛ. ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ - -
- 21/10/2017 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤ. - ΝΑΣΙΟΝΑΛ Μ. - -
- 21/10/2017 ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ - -
- 21/10/2017 ΡΑΣΙΝΓΚ Κ. Μ. - ΡΑΜΠΛΑ ΤΖ. - -
- 22/10/2017 ΠΕΝΙΑΡΟΛ - ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - -
- 22/10/2017 ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ - ΦΕΝΙΞ ΟΥΡ. - -
- 22/10/2017 ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ - ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ Γ. - -
- 22/10/2017 ΣΕΡΡΟ - ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ - -

Under/Over Αγωνιστικής