ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ 53 23 16 5 2 11 12 39-13 29 12 9 2 1 5 7 23-6 24 11 7 3 1 6 5 16-7
2. ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ 52 23 17 1 5 16 7 33-12 28 11 9 1 1 7 4 16-8 24 12 8 0 4 9 3 17-4
3. ΜΠΑΤΕ ΜΠ. 51 23 16 3 4 15 8 44-11 31 12 10 1 1 8 4 23-4 20 11 6 2 3 7 4 21-7
4. ΤΟΡΠ. ΖΟΝΤΙΝΟ 38 23 10 8 5 14 9 32-18 20 11 5 5 1 8 3 14-7 18 12 5 3 4 6 6 18-11
5. ΣΛΑΤΣΚ 37 23 10 7 6 16 7 23-23 20 11 6 2 3 8 3 12-8 17 12 4 5 3 8 4 11-15
6. ΝΕΜΑΝ ΓΚΡ. 36 23 10 6 7 13 10 30-23 17 11 5 2 4 7 4 13-11 19 12 5 4 3 6 6 17-12
7. ΒΙΤΕΜΠΣΚ 36 23 10 6 7 15 8 26-23 19 11 5 4 2 7 4 13-10 17 12 5 2 5 8 4 13-13
8. ΝΤ. ΜΠΡΕΣΤ 34 23 9 7 7 13 10 33-23 27 12 8 3 1 6 6 25-7 7 11 1 4 6 7 4 8-16
9. ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ 31 23 7 10 6 16 7 26-25 24 13 6 6 1 10 3 17-10 7 10 1 4 5 6 4 9-15
10. ΓΚΟΜΕΛ 25 23 6 7 10 17 6 18-20 16 12 4 4 4 9 3 12-9 9 11 2 3 6 8 3 6-11
11. ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ 21 22 5 6 11 9 13 19-34 10 10 3 1 6 2 8 10-21 11 12 2 5 5 7 5 9-13
12. ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ 20 23 4 8 11 13 10 21-36 11 11 2 5 4 8 3 10-14 9 12 2 3 7 5 7 11-22
13. ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ 19 23 4 7 12 12 11 21-37 11 12 3 2 7 3 9 15-25 8 11 1 5 5 9 2 6-12
14. ΜΙΝΣΚ 19 23 3 10 10 15 8 13-29 14 12 2 8 2 10 2 8-8 5 11 1 2 8 5 6 5-21
15. ΙΣΛΟΧ 8 22 4 3 15 13 9 14-37 8 11 2 2 7 6 5 7-15 7 11 2 1 8 7 4 7-22
16. ΝΑΦΤΑΝ 8 23 3 4 16 14 9 11-39 7 11 2 1 8 7 4 4-18 6 12 1 3 8 7 5 7-21
ΙΣΛΟΧ: -7
ΝΑΦΤΑΝ: -5

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ 47 23 13 8 2 22 1 18-4 25 12 7 4 1 11 1 10-2 22 11 6 4 1 11 0 8-2
2. ΜΠΑΤΕ ΜΠ. 44 23 11 11 1 22 1 19-3 23 12 6 5 1 12 0 8-2 21 11 5 6 0 10 1 11-1
3. ΤΟΡΠ. ΖΟΝΤΙΝΟ 36 23 9 9 5 22 1 14-5 16 11 4 4 3 11 0 5-3 20 12 5 5 2 11 1 9-2
4. ΝΤ. ΜΠΡΕΣΤ 35 23 8 11 4 22 1 15-6 24 12 7 3 2 11 1 13-3 11 11 1 8 2 11 0 2-3
5. ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ 34 23 7 13 3 23 0 10-5 16 11 3 7 1 11 0 5-3 18 12 4 6 2 12 0 5-2
6. ΝΕΜΑΝ ΓΚΡ. 31 23 7 10 6 20 3 15-11 15 11 3 6 2 10 1 6-4 16 12 4 4 4 10 2 9-7
7. ΒΙΤΕΜΠΣΚ 31 23 7 10 6 19 4 12-12 15 11 3 6 2 8 3 6-6 16 12 4 4 4 11 1 6-6
8. ΣΛΑΤΣΚ 29 23 5 14 4 23 0 8-9 16 11 4 4 3 11 0 4-4 13 12 1 10 1 12 0 4-5
9. ΓΚΟΜΕΛ 27 23 6 9 8 20 3 11-12 14 12 3 5 4 10 2 6-6 13 11 3 4 4 10 1 5-6
10. ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ 27 23 5 12 6 22 1 8-11 17 13 3 8 2 13 0 4-4 10 10 2 4 4 9 1 4-7
11. ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ 26 23 5 11 7 22 1 10-15 13 11 2 7 2 11 0 5-5 13 12 3 4 5 11 1 5-10
12. ΜΙΝΣΚ 24 23 4 12 7 21 2 6-12 15 12 2 9 1 12 0 3-2 9 11 2 3 6 9 2 3-10
13. ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ 23 22 5 8 9 19 3 10-13 8 10 2 2 6 8 2 5-9 15 12 3 6 3 11 1 5-4
14. ΙΣΛΟΧ 19 22 4 7 11 21 1 6-16 11 11 2 5 4 11 0 3-6 8 11 2 2 7 10 1 3-10
15. ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ 19 23 4 7 12 19 4 7-21 11 12 3 2 7 8 4 6-15 8 11 1 5 5 11 0 1-6
16. ΝΑΦΤΑΝ 15 23 1 12 10 21 2 4-18 8 11 1 5 5 11 0 2-8 7 12 0 7 5 10 2 2-10

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 29/09/2017 ΒΙΤΕΜΠΣΚ - ΝΤ. ΜΠΡΕΣΤ - -
- 29/09/2017 ΙΣΛΟΧ - ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ - -
- 30/09/2017 ΝΑΦΤΑΝ - ΓΚΟΜΕΛ - -
- 30/09/2017 ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ - ΝΕΜΑΝ ΓΚΡ. - -
- 30/09/2017 ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ - ΜΙΝΣΚ - -
- 01/10/2017 ΣΛΑΤΣΚ - ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ - -
- 01/10/2017 ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ - ΜΠΑΤΕ ΜΠ. - -
- 01/10/2017 ΤΟΡΠ. ΖΟΝΤΙΝΟ - ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ - -

Under/Over Αγωνιστικής