ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΜΠΑΤΕ ΜΠ. 68 30 21 5 4 18 12 61-19 38 15 12 2 1 9 6 30-7 30 15 9 3 3 9 6 31-12
2. ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ 68 30 22 2 6 21 9 46-15 35 15 11 2 2 11 4 19-9 33 15 11 0 4 10 5 27-6
3. ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ 65 30 20 5 5 13 17 52-22 32 15 10 2 3 6 9 26-10 33 15 10 3 2 7 8 26-12
4. ΝΤ. ΜΠΡΕΣΤ 51 30 14 9 7 17 13 47-26 34 15 10 4 1 8 7 30-8 17 15 4 5 6 9 6 17-18
5. ΤΟΡΠ. ΖΟΝΤΙΝΟ 51 30 14 9 7 18 12 43-27 27 15 7 6 2 10 5 22-14 24 15 7 3 5 8 7 21-13
6. ΝΕΜΑΝ ΓΚΡ. 49 30 14 7 9 15 15 42-32 26 15 8 2 5 8 7 21-15 23 15 6 5 4 7 8 21-17
7. ΣΛΑΤΣΚ 44 30 12 8 10 20 10 30-34 23 15 7 2 6 10 5 17-16 21 15 5 6 4 10 5 13-18
8. ΒΙΤΕΜΠΣΚ 43 30 12 7 11 17 13 35-38 20 15 5 5 5 8 7 17-20 23 15 7 2 6 9 6 18-18
9. ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ 38 30 8 14 8 19 11 37-35 26 15 6 8 1 11 4 21-14 12 15 2 6 7 8 7 16-21
10. ΓΚΟΜΕΛ 35 30 9 8 13 22 8 24-25 17 15 4 5 6 12 3 12-11 18 15 5 3 7 10 5 12-14
11. ΙΣΛΟΧ 27 30 10 4 16 17 13 27-46 15 15 4 3 8 9 6 11-21 19 15 6 1 8 8 7 16-25
12. ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ 26 30 6 8 16 13 17 27-48 15 15 4 3 8 5 10 17-29 11 15 2 5 8 8 7 10-19
13. ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ 25 30 5 10 15 17 13 26-47 15 15 3 6 6 9 6 14-21 10 15 2 4 9 8 7 12-26
14. ΜΙΝΣΚ 23 30 3 14 13 20 10 19-39 15 15 2 9 4 12 3 10-13 8 15 1 5 9 8 7 9-26
15. ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ 20 30 4 8 18 16 14 26-50 11 15 3 2 10 4 11 17-30 9 15 1 6 8 12 3 9-20
16. ΝΑΦΤΑΝ 13 30 4 6 20 15 15 18-57 7 15 2 1 12 7 8 6-32 11 15 2 5 8 8 7 12-25
ΙΣΛΟΧ: -7
ΝΑΦΤΑΝ: -5

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ 57 30 16 9 5 28 2 26-9 26 15 7 5 3 14 1 11-5 31 15 9 4 2 14 1 15-4
2. ΜΠΑΤΕ ΜΠ. 53 30 13 14 3 27 3 24-8 27 15 7 6 2 15 0 10-4 26 15 6 8 1 12 3 14-4
3. ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ 49 30 11 16 3 29 1 16-5 22 15 4 10 1 15 0 6-3 27 15 7 6 2 14 1 10-2
4. ΝΤ. ΜΠΡΕΣΤ 48 30 11 15 4 28 2 20-8 29 15 8 5 2 14 1 14-3 19 15 3 10 2 14 1 6-5
5. ΝΕΜΑΝ ΓΚΡ. 47 30 12 11 7 26 4 21-13 24 15 6 6 3 14 1 9-5 23 15 6 5 4 12 3 12-8
6. ΤΟΡΠ. ΖΟΝΤΙΝΟ 45 30 11 12 7 28 2 18-9 20 15 5 5 5 14 1 8-7 25 15 6 7 2 14 1 10-2
7. ΒΙΤΕΜΠΣΚ 39 30 9 12 9 24 6 18-20 16 15 3 7 5 11 4 8-12 23 15 6 5 4 13 2 10-8
8. ΓΚΟΜΕΛ 37 30 8 13 9 27 3 13-13 17 15 3 8 4 13 2 6-6 20 15 5 5 5 14 1 7-7
9. ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ 36 30 7 15 8 28 2 13-16 21 15 4 9 2 14 1 7-6 15 15 3 6 6 14 1 6-10
10. ΜΙΝΣΚ 36 30 7 15 8 28 2 10-14 19 15 3 10 2 15 0 4-3 17 15 4 5 6 13 2 6-11
11. ΣΛΑΤΣΚ 34 30 6 16 8 28 2 11-16 17 15 4 5 6 13 2 6-10 17 15 2 11 2 15 0 5-6
12. ΙΣΛΟΧ 34 30 8 10 12 27 3 13-22 18 15 4 6 5 14 1 5-9 16 15 4 4 7 13 2 8-13
13. ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ 33 30 6 15 9 27 3 14-15 15 15 3 6 6 13 2 8-10 18 15 3 9 3 14 1 6-5
14. ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ 29 30 5 14 11 28 2 11-20 14 15 2 8 5 14 1 6-9 15 15 3 6 6 14 1 5-11
15. ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ 21 30 4 9 17 26 4 7-27 12 15 3 3 9 11 4 6-17 9 15 1 6 8 15 0 1-10
16. ΝΑΦΤΑΝ 17 30 1 14 15 27 3 6-26 9 15 1 6 8 14 1 4-14 8 15 0 8 7 13 2 2-12

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 26/11/2017 ΒΙΤΕΜΠΣΚ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ 0 - 1 1 - 4
- 26/11/2017 ΓΚΟΜΕΛ - ΝΤ. ΜΠΡΕΣΤ 0 - 0 0 - 1
- 26/11/2017 ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ - ΜΠΑΤΕ ΜΠ. 2 - 1 3 - 3
- 26/11/2017 ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ - ΜΙΝΣΚ 0 - 1 2 - 1
- 26/11/2017 ΝΑΦΤΑΝ - ΙΣΛΟΧ 1 - 1 1 - 2
- 26/11/2017 ΝΕΜΑΝ ΓΚΡ. - ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ 1 - 0 3 - 1
- 26/11/2017 ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ - ΣΛΑΤΣΚ 0 - 0 0 - 0
- 26/11/2017 ΤΟΡΠ. ΖΟΝΤΙΝΟ - ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ 1 - 0 2 - 0

Under/Over Αγωνιστικής