ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ 18 7 6 0 1 3 4 16-4 12 4 4 0 0 2 2 8-1 6 3 2 0 1 1 2 8-3
2. ΣΟΥΓΟΝ 14 7 4 2 1 4 3 10-6 5 4 1 2 1 2 2 4-4 9 3 3 0 0 2 1 6-2
3. ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ 13 7 4 1 2 2 5 13-10 7 4 2 1 1 2 2 6-6 6 3 2 0 1 0 3 7-4
4. ΠΟΧΑΝΓΚ 13 7 4 1 2 2 5 12-9 9 4 3 0 1 1 3 7-4 4 3 1 1 1 1 2 5-5
5. ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ. 11 7 3 2 2 5 2 8-5 5 4 1 2 1 3 1 4-3 6 3 2 0 1 2 1 4-2
6. ΟΥΛΣΑΝ 9 7 3 0 4 5 2 7-8 6 4 2 0 2 3 1 4-4 3 3 1 0 2 2 1 3-4
7. ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ 9 7 3 0 4 0 7 11-14 6 4 2 0 2 0 4 7-8 3 3 1 0 2 0 3 4-6
8. ΣΑΝΓΚΓΙΟΥ Σ. 7 7 2 1 4 4 3 6-8 0 0 0 0 0 0 0 0-0 7 7 2 1 4 4 3 6-8
9. ΣΕΟΥΛ 6 7 1 3 3 4 3 5-7 4 3 1 1 1 1 2 4-4 2 4 0 2 2 3 1 1-3
10. ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ. 6 7 1 3 3 3 4 9-12 5 4 1 2 1 2 2 5-5 1 3 0 1 2 1 2 4-7
11. ΝΤΑΕΓΚΟΥ 6 7 1 3 3 5 2 4-10 4 4 1 1 2 3 1 3-6 2 3 0 2 1 2 1 1-4
12. ΓΕΟΝΑΜ 5 7 1 2 4 1 6 8-16 0 3 0 0 3 0 3 3-9 5 4 1 2 1 1 3 5-7

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΣΟΥΓΟΝ 13 7 3 4 0 7 0 5-1 6 4 1 3 0 4 0 2-0 7 3 2 1 0 3 0 3-1
2. ΠΟΧΑΝΓΚ 13 7 3 4 0 7 0 5-2 10 4 3 1 0 4 0 3-0 3 3 0 3 0 3 0 2-2
3. ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ 12 7 4 0 3 6 1 5-5 6 4 2 0 2 3 1 2-4 6 3 2 0 1 3 0 3-1
4. ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ 11 7 2 5 0 5 2 6-2 6 4 1 3 0 4 0 1-0 5 3 1 2 0 1 2 5-2
5. ΝΤΑΕΓΚΟΥ 11 7 3 2 2 7 0 3-2 7 4 2 1 1 4 0 2-1 4 3 1 1 1 3 0 1-1
6. ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ. 9 7 2 3 2 6 1 3-3 5 4 1 2 1 3 1 2-2 4 3 1 1 1 3 0 1-1
7. ΟΥΛΣΑΝ 9 7 2 3 2 7 0 2-2 7 4 2 1 1 4 0 2-1 2 3 0 2 1 3 0 0-1
8. ΣΕΟΥΛ 8 7 1 5 1 7 0 2-2 5 3 1 2 0 3 0 2-1 3 4 0 3 1 4 0 0-1
9. ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ 7 7 2 1 4 7 0 4-5 7 4 2 1 1 4 0 4-2 0 3 0 0 3 3 0 0-3
10. ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ. 5 7 0 5 2 5 2 4-6 4 4 0 4 0 3 1 3-3 1 3 0 1 2 2 1 1-3
11. ΣΑΝΓΚΓΙΟΥ Σ. 5 7 1 2 4 7 0 1-6 0 0 0 0 0 0 0 0-0 5 7 1 2 4 7 0 1-6
12. ΓΕΟΝΑΜ 4 7 0 4 3 7 0 2-6 1 3 0 1 2 3 0 1-4 3 4 0 3 1 4 0 1-2

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/04/2018 ΓΕΟΝΑΜ - ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ - -
- 20/04/2018 ΣΕΟΥΛ - ΝΤΑΕΓΚΟΥ - -
- 21/04/2018 ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ. - ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ - -
- 21/04/2018 ΠΟΧΑΝΓΚ - ΣΑΝΓΚΓΙΟΥ Σ. - -
- 22/04/2018 ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ - ΟΥΛΣΑΝ - -
- 22/04/2018 ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ. - ΣΟΥΓΟΝ - -

Under/Over Αγωνιστικής