ΙΣΠΑΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΟΥΕΣΚΑ 46 23 13 7 3 13 10 37-18 30 12 9 3 0 6 6 22-6 16 11 4 4 3 7 4 15-12
2. ΚΑΝΤΙΘ 42 23 12 6 5 18 5 25-13 25 12 7 4 1 10 2 14-5 17 11 5 2 4 8 3 11-8
3. ΟΒΙΕΔΟ 40 23 11 7 5 12 11 36-26 26 11 8 2 1 4 7 23-10 14 12 3 5 4 8 4 13-16
4. ΛΟΥΓΚΟ 39 23 12 3 8 14 9 26-23 22 11 7 1 3 7 4 14-7 17 12 5 2 5 7 5 12-16
5. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 38 23 10 8 5 15 8 29-20 20 12 5 5 2 6 6 19-15 18 11 5 3 3 9 2 10-5
6. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 37 23 10 7 6 11 12 32-25 25 11 8 1 2 6 5 18-6 12 12 2 6 4 5 7 14-19
7. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 37 23 9 10 4 10 13 34-27 22 12 6 4 2 5 7 20-15 15 11 3 6 2 5 6 14-12
8. ΓΡΑΝΑΔΑ 37 23 10 7 6 11 12 34-24 26 11 8 2 1 4 7 23-10 11 12 2 5 5 7 5 11-14
9. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 35 23 10 5 8 7 16 42-36 25 12 8 1 3 2 10 27-15 10 11 2 4 5 5 6 15-21
10. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 33 23 9 6 8 12 11 32-25 24 12 7 3 2 7 5 20-9 9 11 2 3 6 5 6 12-16
11. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 29 23 7 8 8 12 11 29-28 20 11 5 5 1 6 5 19-9 9 12 2 3 7 6 6 10-19
12. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 29 23 7 8 8 14 9 21-28 17 11 4 5 2 10 1 10-6 12 12 3 3 6 4 8 11-22
13. ΡΕΟΥΣ 29 23 6 11 6 17 6 16-25 16 12 3 7 2 10 2 10-10 13 11 3 4 4 7 4 6-15
14. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 28 23 8 4 11 12 11 28-32 10 11 3 1 7 4 7 10-18 18 12 5 3 4 8 4 18-14
15. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 28 23 7 7 9 13 10 20-28 21 12 6 3 3 4 8 15-13 7 11 1 4 6 9 2 5-15
16. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 27 23 6 9 8 13 10 25-28 15 11 3 6 2 9 2 11-9 12 12 3 3 6 4 8 14-19
17. ΑΛΜΕΡΙΑ 26 23 7 5 11 15 8 21-27 21 12 6 3 3 7 5 15-11 5 11 1 2 8 8 3 6-16
18. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 26 23 5 11 7 10 13 29-37 19 12 4 7 1 6 6 19-16 7 11 1 4 6 4 7 10-21
19. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 24 23 5 9 9 13 10 25-29 12 11 3 3 5 7 4 11-13 12 12 2 6 4 6 6 14-16
20. ΚΟΡΔΟΒΑ 19 23 5 4 14 10 13 28-41 15 11 4 3 4 4 7 19-15 4 12 1 1 10 6 6 9-26
21. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 16 23 2 10 11 13 10 16-31 9 12 1 6 5 8 4 10-14 7 11 1 4 6 5 6 6-17
22. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 16 23 4 4 15 13 10 21-35 12 11 3 3 5 7 4 12-13 4 12 1 1 10 6 6 9-22

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΟΥΕΣΚΑ 40 23 10 10 3 21 2 19-8 28 12 8 4 0 12 0 13-1 12 11 2 6 3 9 2 6-7
2. ΚΑΝΤΙΘ 40 23 10 10 3 23 0 12-3 24 12 6 6 0 12 0 7-0 16 11 4 4 3 11 0 5-3
3. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 37 23 8 13 2 20 3 18-7 17 11 4 5 2 10 1 8-4 20 12 4 8 0 10 2 10-3
4. ΓΡΑΝΑΔΑ 37 23 10 7 6 22 1 16-10 24 11 7 3 1 10 1 11-3 13 12 3 4 5 12 0 5-7
5. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 35 23 9 8 6 22 1 15-9 27 12 8 3 1 12 0 11-1 8 11 1 5 5 10 1 4-8
6. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 35 23 8 11 4 22 1 11-6 23 12 6 5 1 12 0 7-1 12 11 2 6 3 10 1 4-5
7. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 35 23 10 5 8 19 4 20-17 25 12 8 1 3 10 2 13-6 10 11 2 4 5 9 2 7-11
8. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 33 23 7 12 4 23 0 11-8 19 11 4 7 0 11 0 6-2 14 12 3 5 4 12 0 5-6
9. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 33 23 8 9 6 20 3 11-9 18 12 5 3 4 9 3 8-7 15 11 3 6 2 11 0 3-2
10. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 31 23 8 7 8 19 4 14-15 14 11 4 2 5 9 2 7-9 17 12 4 5 3 10 2 7-6
11. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 31 23 6 13 4 20 3 15-12 14 12 2 8 2 10 2 9-6 17 11 4 5 2 10 1 6-6
12. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 29 23 6 11 6 20 3 13-13 19 11 5 4 2 11 0 6-2 10 12 1 7 4 9 3 7-11
13. ΛΟΥΓΚΟ 27 23 5 12 6 23 0 8-9 12 11 2 6 3 11 0 2-3 15 12 3 6 3 12 0 6-6
14. ΟΒΙΕΔΟ 26 23 6 8 9 21 2 12-14 17 11 4 5 2 9 2 8-6 9 12 2 3 7 12 0 4-8
15. ΑΛΜΕΡΙΑ 26 23 5 11 7 23 0 6-10 15 12 3 6 3 12 0 4-5 11 11 2 5 4 11 0 2-5
16. ΡΕΟΥΣ 24 23 5 9 9 23 0 8-13 12 12 2 6 4 12 0 5-7 12 11 3 3 5 11 0 3-6
17. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 24 23 5 9 9 20 3 10-17 19 11 5 4 2 9 2 8-6 5 12 0 5 7 11 1 2-11
18. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 23 23 3 14 6 22 1 10-15 14 11 2 8 1 11 0 5-4 9 12 1 6 5 11 1 5-11
19. ΚΟΡΔΟΒΑ 23 23 4 11 8 20 3 10-18 15 11 3 6 2 10 1 9-6 8 12 1 5 6 10 2 1-12
20. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 22 23 5 7 11 21 2 10-17 13 11 3 4 4 10 1 6-7 9 12 2 3 7 11 1 4-10
21. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 19 23 2 13 8 22 1 7-16 14 12 2 8 2 11 1 5-5 5 11 0 5 6 11 0 2-11
22. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 18 23 2 12 9 22 1 5-15 10 12 1 7 4 11 1 4-8 8 11 1 5 5 11 0 1-7

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 26/01/2018 ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΚΟΡΔΟΒΑ - -
- 27/01/2018 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β - ΓΡΑΝΑΔΑ - -
- 27/01/2018 ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ - -
- 27/01/2018 ΡΕΟΥΣ - ΟΒΙΕΔΟ - -
- 27/01/2018 ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - ΑΛΚΟΡΚΟΝ - -
- 27/01/2018 ΚΑΝΤΙΘ - ΛΟΥΓΚΟ - -
- 28/01/2018 ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ Β - -
- 28/01/2018 ΣΠ. ΧΙΧΟΝ - ΤΑΡΑΓΟΝΑ - -
- 28/01/2018 ΑΛΜΕΡΙΑ - ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ - -
- 28/01/2018 ΟΥΕΣΚΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ - -
- 28/01/2018 ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - -

Under/Over Αγωνιστικής