ΕΣΘΟΝΙΑ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ 20 8 6 2 0 2 6 27-5 9 3 3 0 0 2 1 6-0 11 5 3 2 0 0 5 21-5
2. ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ 20 8 6 2 0 1 7 29-4 11 5 3 2 0 1 4 14-4 9 3 3 0 0 0 3 15-0
3. ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ 15 8 4 3 1 4 4 13-9 7 3 2 1 0 2 1 5-2 8 5 2 2 1 2 3 8-7
4. ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ 13 8 4 1 3 4 4 20-5 10 4 3 1 0 2 2 12-0 3 4 1 0 3 2 2 8-5
5. ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ 13 8 4 1 3 5 3 13-8 4 4 1 1 2 2 2 6-7 9 4 3 0 1 3 1 7-1
6. ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ 9 8 3 0 5 3 5 13-12 6 4 2 0 2 0 4 12-7 3 4 1 0 3 3 1 1-5
7. ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ. 8 8 2 2 4 2 6 12-22 4 3 1 1 1 0 3 6-7 4 5 1 1 3 2 3 6-15
8. ΤΟΥΛΕΒΙΚ 7 8 2 1 5 5 3 4-21 6 5 2 0 3 3 2 2-15 1 3 0 1 2 2 1 2-6
9. ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ 4 8 1 1 6 1 7 5-30 3 4 1 0 3 0 4 3-17 1 4 0 1 3 1 3 2-13
10. ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ 3 8 0 3 5 3 5 6-26 2 5 0 2 3 3 2 2-15 1 3 0 1 2 0 3 4-11

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ 19 8 6 1 1 6 2 11-1 7 3 2 1 0 3 0 3-0 12 5 4 0 1 3 2 8-1
2. ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ 19 8 6 1 1 7 1 10-1 12 5 4 0 1 4 1 7-1 7 3 2 1 0 3 0 3-0
3. ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ 17 8 5 2 1 8 0 7-3 9 3 3 0 0 3 0 3-0 8 5 2 2 1 5 0 4-3
4. ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ 14 8 4 2 2 6 2 7-3 4 4 1 1 2 3 1 2-3 10 4 3 1 0 3 1 5-0
5. ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ 13 8 4 1 3 6 2 12-3 10 4 3 1 0 3 1 7-0 3 4 1 0 3 3 1 5-3
6. ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ 11 8 3 2 3 8 0 5-5 8 4 2 2 0 4 0 4-1 3 4 1 0 3 4 0 1-4
7. ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ 7 8 2 1 5 7 1 2-10 6 5 2 0 3 4 1 2-6 1 3 0 1 2 3 0 0-4
8. ΤΟΥΛΕΒΙΚ 6 8 2 0 6 6 2 3-9 6 5 2 0 3 4 1 2-5 0 3 0 0 3 2 1 1-4
9. ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ 4 8 1 1 6 4 4 2-16 3 4 1 0 3 1 3 2-11 1 4 0 1 3 3 1 0-5
10. ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ. 3 8 0 3 5 6 2 1-9 2 3 0 2 1 3 0 0-1 1 5 0 1 4 3 2 1-8

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/04/2018 ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ - ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ - -
- 21/04/2018 ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ - ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ - -
- 21/04/2018 ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ - ΤΟΥΛΕΒΙΚ - -
- 21/04/2018 ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ - ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ - -
- 22/04/2018 ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ. - ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ - -

Under/Over Αγωνιστικής