ΑΙΓΥΠΤΟΣ

Βαθμολογία

Επιλέξτε διοργάνωση:

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. AΛ ΑΧΛΙ 45 18 14 3 1 9 9 40-11 25 9 8 1 0 4 5 21-5 20 9 6 2 1 5 4 19-6
2. ΙΣΜΑΪΛΙ 42 20 12 6 2 13 7 32-16 15 10 3 6 1 8 2 12-7 27 10 9 0 1 5 5 20-9
3. ΑΛ-ΜΑΣΡΙ 34 19 10 4 5 9 10 31-22 16 9 5 1 3 4 5 16-13 18 10 5 3 2 5 5 15-9
4. ΣΜΟΥΧΑ 32 20 9 5 6 13 7 26-16 18 10 5 3 2 6 4 15-9 14 10 4 2 4 7 3 11-7
5. ΖΑΜΑΛΕΚ 32 19 9 5 5 10 9 23-17 14 10 4 2 4 4 6 10-11 18 9 5 3 1 6 3 13-6
6. ΕΝΠΙ ΚΛΑΜΠ 31 19 8 7 4 12 7 22-21 19 10 5 4 1 9 1 12-6 12 9 3 3 3 3 6 10-15
7. ΑΛ ΜΟΚΑΒΛΟΥΝ ΑΛ ΑΡ. 29 19 8 5 6 13 6 24-21 14 8 4 2 2 4 4 13-10 15 11 4 3 4 9 2 11-11
8. ΕΛ-ΕΝΤΑΓΚ ΕΛ-ΑΡ. 26 19 7 5 7 14 5 19-19 14 9 4 2 3 7 2 10-8 12 10 3 3 4 7 3 9-11
9. ΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ 25 19 6 7 6 12 7 16-24 13 10 3 4 3 5 5 8-13 12 9 3 3 3 7 2 8-11
10. ΑΣΙΟΥΤΙ ΣΠΟΡΤ 24 20 6 6 8 12 8 22-24 11 9 3 2 4 5 4 11-12 13 11 3 4 4 7 4 11-12
11. ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ 22 19 5 7 7 10 9 20-23 9 9 2 3 4 5 4 10-10 13 10 3 4 3 5 5 10-13
12. ΜΙΣΤ ΛΕΛ ΜΑΚΑΣΑ 21 19 5 6 8 7 12 31-33 13 10 4 1 5 4 6 15-16 8 9 1 5 3 3 6 16-17
13. ΑΛ ΙΤΤ. ΑΛ ΣΑΚ. 21 20 4 9 7 13 7 24-26 13 10 3 4 3 6 4 16-12 8 10 1 5 4 7 3 8-14
14. ΠΕΤΡΟΖΕΤ 21 19 5 6 8 14 5 16-21 15 10 4 3 3 8 2 12-8 6 9 1 3 5 6 3 4-13
15. ΤΑΝΤΑ 19 19 4 7 8 13 6 19-25 10 10 2 4 4 7 3 10-11 9 9 2 3 4 6 3 9-14
16. ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ 16 19 3 7 9 10 9 19-30 10 10 2 4 4 5 5 11-14 6 9 1 3 5 5 4 8-16
17. ΑΛ ΝΑΣΡ ΚΑΪΡΟ 13 20 2 7 11 9 11 21-34 2 10 0 2 8 3 7 10-22 11 10 2 5 3 6 4 11-12
18. ΑΛ ΡΑΓΚΑ 12 19 2 6 11 13 6 10-32 9 10 1 6 3 9 1 6-10 3 9 1 0 8 4 5 4-22

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

  ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  
Θ. Ομάδα ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν Ι Η U O ΓΚΟΛ
1. AΛ ΑΧΛΙ 36 18 10 6 2 16 2 17-5 17 9 5 2 2 7 2 8-3 19 9 5 4 0 9 0 9-2
2. ΣΜΟΥΧΑ 35 20 9 8 3 20 0 12-4 20 10 5 5 0 10 0 6-1 15 10 4 3 3 10 0 6-3
3. ΑΛ-ΜΑΣΡΙ 29 19 7 8 4 16 3 15-12 14 9 3 5 1 8 1 8-6 15 10 4 3 3 8 2 7-6
4. ΑΛ ΜΟΚΑΒΛΟΥΝ ΑΛ ΑΡ. 29 19 8 5 6 18 1 12-9 14 8 4 2 2 7 1 8-4 15 11 4 3 4 11 0 4-5
5. ΙΣΜΑΪΛΙ 28 20 6 10 4 17 3 14-10 13 10 2 7 1 9 1 6-5 15 10 4 3 3 8 2 8-5
6. ΑΣΙΟΥΤΙ ΣΠΟΡΤ 27 20 6 9 5 17 3 12-11 14 9 4 2 3 6 3 8-6 13 11 2 7 2 11 0 4-5
7. ΖΑΜΑΛΕΚ 24 19 5 9 5 18 1 8-8 13 10 3 4 3 9 1 5-5 11 9 2 5 2 9 0 3-3
8. ΠΕΤΡΟΖΕΤ 23 19 4 11 4 19 0 7-6 15 10 3 6 1 10 0 5-1 8 9 1 5 3 9 0 2-5
9. ΑΛ ΝΑΣΡ ΚΑΪΡΟ 23 20 5 8 7 19 1 9-13 12 10 3 3 4 9 1 5-8 11 10 2 5 3 10 0 4-5
10. ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ 22 19 4 10 5 17 2 8-8 14 9 3 5 1 8 1 5-2 8 10 1 5 4 9 1 3-6
11. ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ 22 19 5 7 7 18 1 8-10 17 10 4 5 1 9 1 7-3 5 9 1 2 6 9 0 1-7
12. ΤΑΝΤΑ 21 19 4 9 6 17 2 9-9 15 10 4 3 3 9 1 6-3 6 9 0 6 3 8 1 3-6
13. ΑΛ ΙΤΤ. ΑΛ ΣΑΚ. 21 20 3 12 5 18 2 7-9 14 10 3 5 2 9 1 5-4 7 10 0 7 3 9 1 2-5
14. ΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ 21 19 4 9 6 18 1 6-11 10 10 2 4 4 9 1 3-7 11 9 2 5 2 9 0 3-4
15. ΕΝΠΙ ΚΛΑΜΠ 20 19 4 8 7 18 1 8-11 13 10 3 4 3 10 0 4-3 7 9 1 4 4 8 1 4-8
16. ΕΛ-ΕΝΤΑΓΚ ΕΛ-ΑΡ. 20 19 3 11 5 17 2 7-10 9 9 1 6 2 9 0 3-4 11 10 2 5 3 8 2 4-6
17. ΜΙΣΤ ΛΕΛ ΜΑΚΑΣΑ 20 19 4 8 7 15 4 11-18 11 10 2 5 3 9 1 5-8 9 9 2 3 4 6 3 6-10
18. ΑΛ ΡΑΓΚΑ 19 19 3 10 6 16 3 5-11 15 10 3 6 1 10 0 4-1 4 9 0 4 5 6 3 1-10

Φόρμα


Στατιστικά

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο Γκολ

Ημίχρονα/Τελικά

Γκολ ανά 15λεπτο



Ακριβή Σκορ


Το πρόγραμμα



Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 22/01/2018 ΑΛ ΙΤΤ. ΑΛ ΣΑΚ. - ΑΛ ΜΟΚΑΒΛΟΥΝ ΑΛ ΑΡ. 1 - 0 1 - 1
- 22/01/2018 ΙΣΜΑΪΛΙ - ΑΣΙΟΥΤΙ ΣΠΟΡΤ 1 - 1 1 - 1
- 23/01/2018 ΑΛ ΝΑΣΡ ΚΑΪΡΟ - ΣΜΟΥΧΑ 0 - 2 0 - 2
- 24/01/2018 ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ - ΤΑΝΤΑ - -
- 24/01/2018 ΠΕΤΡΟΖΕΤ - ΕΝΠΙ ΚΛΑΜΠ - -
- 24/01/2018 ΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ - ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ - -
- 24/01/2018 ΖΑΜΑΛΕΚ - ΑΛ-ΜΑΣΡΙ - -
- 25/01/2018 ΑΛ ΡΑΓΚΑ - AΛ ΑΧΛΙ - -
- 25/01/2018 ΜΙΣΤ ΛΕΛ ΜΑΚΑΣΑ - ΕΛ-ΕΝΤΑΓΚ ΕΛ-ΑΡ. - -

Under/Over Αγωνιστικής